Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csak az orra folyik a...

Ha csak az orra folyik a babádnak, tanácsadásra mész vele, vagy rendelési időben viszed orvoshoz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

orvoshoz,de kérek időpontot

én nem örülnék neki,ha az egészséges gyerekemet vinném tanácsadásra,és ott lenne egy gyerek,akinek folyna az orra.a vírusok könnyen terjednek

2012. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
időponttal orvoshoz
2012. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Amúgy nem köhög, nem lázas, semmi baja nincs. Nem vinném egészségesek közé sem, de betegek közé sem, mert akkor meg elkaphat valamit. Az időpont kérés jó ötlet!
2012. febr. 14. 12:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk el lehet vinni, ha valóban nincs más baja. Az én fiamnak pl. a fogzástól szokott folyni az orra, emiatt nem viszem el a dokihoz, hogy beteg is legyen.
2012. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha más baja nincs (nem köhög, nem lázas és nem sűrű zöldes váladék jön az orrából) akkor én elvinném a tanácsadásra. Minden hülyeséggel egyébként sem rohanok vele dokihoz, mert több kárt lehet vele okozni, mint hasznot.

Ott a sok tényleg beteg köhögős, lázas, hányós fosós gyerek akik között néha több percet is el kell tölteni és csak azért, mert kicsit folyik a gyerek orra...de nyilván mindenki más.

Ha már picit gyanús lenne akkor meg inkább várnék és nem vinném tanácsadásra se, de betegek közé sem. Megvárnám, hogy rosszabbodik-e az állapota avagy javul.

2012. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha csak az orra folyik, nem viszem orvoshoz. Az egészséges rendelésre meg kérek egy új időpontot, hogy ne fertőzzük meg a többieket. (Fogzásnál nálunk sokszor előfordult, hogy picit náthás lett 1-1 hétre, de csak több napos vagy nagyon magas láz esetén megyünk dokihoz - féltem, hogy legyengült immunrendszerrel ne szedjen össze még valamit a váróban.)
2012. febr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én orrfolyással el sem vinném, maximum telefonon kérnék tanácsot a dokitól.

Hányással és hasmenéssel sem indulok el dokihoz, ki tudja, mikor jön ki belőle valami. (A fiam már nem pelusos.) Telefonon értekezek a dokival.

2012. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tettem már fel kérdést itt, hogy 2 hete folyik az orra és nem múlik el. Híg és átlátszó és tulajdonképpen az alvásban sem zavarja. Nem köhög, nem tüsszög. Azt tanácsolták, hogy vigyem el orvoshoz, nehogy a fülére húzódjon.
2012. febr. 14. 12:21
 9/14 anonim ***** válasza:

nekünk ugyanez van 2-3 hétig folyik,abahagyja 1-2 hétre,majd megint előjön...hívtam dokit,azt mondta tanácsadásra ne vigyem,ha gondolom bevihetem a rendelőbe,de ameddig nincs láz,csak orrszívást ajánl,semmi más.a foga miatt jön amúhy

nekem is 7 hónapos..

2012. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én ebben az esetben kihívtam az orvost.

Nem akartam fertőzni, de azt se akartam, hogy elkapjon valamit. Csak a foga volt a doki szerint.

2012. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!