Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónap körüli babádnak...

11 hónap körüli babádnak adsz-e kenyeret? Ha igen, mekkora darabokat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
6-7 hónaposan inkább csak a héját adtam,de 8 hónaposan már a belét is. Nem daraboltam apróra,csak akkorára,amit megtudott fogni. Szépen elmajszolgatta. 11 hósan már mindent evett,darabosakat is.
2012. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy off: első válaszolótól kérdezném, hogy hány foga van/volt 11 hónapos babádnak?
2012. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
már 7-8hónaposan is adtam neki,mondjuk akkor csak héjat,most 9,5 hónapos:kisebb darabokat kap,mert még csak két foga van,de nagyon szereti,de rakok rá neki sokszor vajat,felvágottat és sajtot is
2012. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általában akkorát, amekkorát ő leharap magának. Mert ez az új hóbortja, hogy harapja a kenyeret, kalácsot.

Ha meg falatozik, akkor kb. akkora falatokat adok neki, ami épp befér a szájába.

2012. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem már nyolc hónapos kora óta eszi, először csak vajasan, majd májkrémesen, felvágottal, lekvárral, stb... Kb. fél köröm nagyságúakat szoktam lecsipegetni neki.
2012. febr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!