Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos örökmozgóval hogy...

10 hónapos örökmozgóval hogy lehet étterembe menni?

Figyelt kérdés
Születésnapra vagyunk hivatalosak a hétvégén étterembe, ahová 10 hónaposunkat is magunkkal visszük. Örökmozgó baba, állandóan kúszna, mászna, és mindenhol felkapaszkodik. Az étteremben van etetőszék, de a földre mégsem tehetem le, hogy másszon. Hogy fogja kibírni azt, amíg mi eszünk? Van valami ötletetek, hogy mivel lehetne lefoglalni?
2012. febr. 21. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az etetőszékben az enyémek félórát is elvoltak ennyi idősen, vittem persze nekik ezt-azt játszani. Utána meg felváltva sétáltunk velük apával. :-)
2012. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nalunk is úgy működött, mint az első valaszolonal. Vittünk játékot, könyvet, amíg ettünk, addig elvolt. Utána meg felváltva sétáltunk vele.
2012. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Felveszed a pléhpofát:DD
2012. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről kajaidőben vittem, előtte sokat mozgott és ki is aludta magát, vittem neki kaját, de inkább az enyém érdekelte, svédasztalos étterem volt, kiszórtam elé mindent, amit ehetett és nagyon jól éreztük magunkat! Figyelem, váltóruha kötelező :)
2012. febr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!