Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire nehéz a terhesség...

Mennyire nehéz a terhesség egy másfél-2 éves örökmozgóval?

Figyelt kérdés
A kisfiam most másfél éves, most derült ki, hogy jön a kistesó. Picit aggódom, hogy nehéz lesz, mert a fiam nagyon eleven, huncutkópé, és mostanában elég hisztis is...
2011. ápr. 15. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom másfél éves volt amikor megszületett a tesó.Én a cipekedéstől féltem nagyon,ezért le is szoktattam őt valamelyet attól hogy felvegyem.Nem volt olyan vészes,tudtam azért pihenni is,de sok mulik azon hogy te pl.az első terhességet hogyan viselted,milyen tipus vagy,könnyen mozogsz e.Én a szülés napján délután még fent mászkáltam a gyerekkel a mászókán,meg csúszdáztunk:-)
2011. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A két lányom között 17 hónap a korkülönbség. A második szülés napján még cipeltem le nagylányomat a negyedik emeletről- gyalog, nem lifttel-.A dokim azt mondta a terhesség alatt, hogy nyugodtan felvehetem, cipelhetem a hátsóját, hiszen ez szokott dolog, csak ne ugráljon a hasamon természetesen.Az biztos, hogy az idegeim kevésbé voltak kötélből, mint a terhesség előtt- de úgy tűnik az volt a bemelegítés.:)
2011. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hónap van kettőjük között, nálunk az okozta a problémát, hogy amíg a pocakomban volt a lányom, addig még babakocsis volt a fiam. Ahogy megszületett a kislányom a fiam már nem volt hajlandó beleülni a babakocsiba... mintha tudta volna, hogy az kell majd a huginak.:))) Amúgy a terhességet nagyon jól viseltem.:)
2011. ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek bíztató válaszok, köszi! És az első 3 hónap? Fáradékonyság, hányinger stb.?
2011. ápr. 15. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!