Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos kisfiamnak most...

6hónapos kisfiamnak most mértem a lázát, mert elég melegnek ítéltem a homlokát. Popsiban 39.2 volt. Adtam neki lázkúpot. Mitől lehet lázas?

Figyelt kérdés
Pár napja pöttyök jöttek ki a lábán. A doki írt ki kalciumot, meg elocom kenőcsöt. Ma este a vacsiját sem ette meg teljesen és jött is ki belőle kaja. Lehet összefüggésben a pötty a lázzal?? És a hányással??Aggódok...
2009. jún. 5. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

A legjobb megoldás, ha elviszed orvoshoz - lehet fertözö betegség, allergia, melegkiütés meg még sok egyéb.

Igy az interneten keresztül nem tud senki biztosat mondani. Ha lázas, akkor irány az orvos.

2009. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magas a láza, várjál egy kicsit, hogy a kúp leviszi e, csinálj hűtőfürdőt, és ha még mindig ég a láztól hívd ki a dokitokat, biztos ami biztos.
2009. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
levontad az 5 fokot?fürdessd meg, lázkup, vidd orvoshoz. vagy ügyeletre, mert hétvégén nincs háziorvos.
2009. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt a héten. Lázzal kezdődött, majd hasmenés, most meg a kiütések és rekedt a hangja.Doki szerint nem bárányhimlő és skarlát - megnyugtató. Vírus. láza már nincs csak a pöttyök és a torka. ezekre calcimuscot és mosdósit kapott.
2009. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát azért 5 fokot ne vonj le, elég lesz az 5 tized fok is:D Hűtőfürdő mindenképpen kell a lázkúp mellett, ha nem megy le, akkor telefonálhatsz is az ügyeletes kórházba mielőtt beindulnátok. Mond el a pöttyöket, hányást is, meg amit a dokitok felírt gyógyszerről is számolj be. Vagy akár most is telefonálhatsz!
2009. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!