Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van kedve valakinek csatlakozni?

Van kedve valakinek csatlakozni?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom egyedül tologatni a babakocsit Sopron Jereván ltp.környékén.Ha van olyan anyuka,aki szintén unja egyedül róni a köröket, a környéken lakik, és szívesen csatlakozna, szóljon:) 2 hónapos kisfiú anyukája :)))))
2012. febr. 22. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ari vagy, én azonnal mennék! Sajnos ceglédi vagyok. :( Kitartás, bitos találsz valakit!
2012. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én soproni vagyok, 7 hónapos kislány anyukája! Ti mikor jártok sétálni?
2012. febr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is szívesen mennék, de pápai vagyok :( Nekem sincs olyan babás akivel lehetne együtt sétálni. Próbáltam ismerkedni, de olyan furcsák, elutasitóak az anyukák. A barátnőimnek már nem babakocsis gyerekei vannak.
2012. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az utolsóhoz.

Annyira furcsa számomra, hogy a kismamák nem beszélgetnek, kommunikálnak egymással :( Még anno a Ligában is csak ültünk egymás mellett, pedig adott lett volna ugye a téma :) de nem. Sajnos, nagyon bezárkózottak, bizalmatlanok, de hogy miért??? Vagy én vagyok túl nyitott? Passz. Ugyan ez a szitu, csak én egy dél- alföldi kisváros utcáit rovom kettesben a kisfiammal.

2012. febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én mennék, de Győri vagyok! De megértelek, sokszor nekem is ez a bajom! És tényleg nem nyitottak az anyukák! Persze, vannak kivételek, de azoknak már nagyobb a gyerkőcük, olyan, aki már tud menni, stb.! Egyszer mentem el ilyen anyukával sétálni a parkba, és a kislányom aludt, az övé sétált, és felkiabálta a lányom! Úgyhogy nekünk is babakocsis "pár" kellene!
2012. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
különben tényleg olyan furcsák az anyukák...nekem szerencsére barátnőm is akkor szült mikor én..de be is fordulnék.
2012. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!