Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szenteste, karácsony, egyedül....

Szenteste, karácsony, egyedül. Volna kedve valakinek csatlakozni hozzám?

Figyelt kérdés

29 éves pasi vagyok, budapesti. Nem vagyok szatír, nem vagyok sorozatgyilkos, inkább csak.. magányos. Rossz egyedül, na! Sajnos nem tehetem meg, hogy a szüleimmel legyek, így hátha valaki hasonló cipőben jár, mint én és szeretne is ellene tenni valamit. Ne unatkozzunk!:) vagy.. unatkozzunk együtt!:)


Lehetsz lány vagy fiú, fiatal vagy idős. Van bejglim, halászlé, székelykáposzta, minden jó:)


Remélem nem késtem el nagyon..


2011. dec. 24. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ha pesti lennék, mennék :)) sajnálom h így alakult neked :( azért boldog karácsonyt! :)
2011. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Mit fogsz csinálni ma? Adjunk tippeket egymásnak.
2011. dec. 24. 16:23
 3/14 anonim ***** válasza:
"De aztán semmi buzulás!!" ;D
2011. dec. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül várom a szentestét. Már többször keresgéltem a neten, hogy van-e valami hely a városban ahol a magányosok együtt ünnepelhetnének, de idén semmi programot nem találtam :(
2011. dec. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyedül ünneplek, már évek óta.

Vagyis nem egyedül, van egy kutyusom, csak emberileg egyedül.

Idén elhatároztam, hogy normálisan karácsonyozom: készítek vacsit, díszítek fát, csomagolok ajándékot, gyújtok gyertyát és eszem sütit, meg minden, és jól érzem magam.

Arra gondolok, lesz még jobb is!

A karácsony remek alkalom, hogy reménykedőbbek legyünk. Sokan depisek ilyenkor, de nekem már évek óta nem volt ilyen jó karácsonyom. Éveken keresztül mindig dolgoztam ilyenkor - hogy lehet karácsonyi hangulata valakinek, ha dolgozni kell?

Úgyhogy már csak a magányt kell felszámolni, és minden tökéletes lesz :D

Legyen nektek is szép ünnepetek!!!

2011. dec. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked van igazad, sajnos én csak depisebb lennék, ha karácsonyi hangulatot teremtenék, mert annál jobban eszembe jutna, hogy a karácsony családi ünnep. Ettől függetlenül örülök, hogy Te egyedül és képes vagy jól érezni magad :) :) :) Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánok Neked!

Kérdező, veled mi a helyzet? Nagyon eltűntél... Sikerült összehozni valami társaságot?

2011. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!


Nem, sajnos nem:(

2011. dec. 24. 18:54
 8/14 anonim ***** válasza:
írtam privátban, olvastad?
2011. dec. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem :( Na mindegy, már lassan úgyis késő lesz, hogy összehozzunk egy találkozót, pedig jó ötletnek tűnt. :) Minden esetre nekem elég furi, hogy egy ilyen kérdésre gyakorlatilag senki nem reagál, pedig manapság rengetegen vagyunk, akik egyedül töltik az ünnepeket, de úgylátszik az emberek önmaguknak is félnek beismerni, hogy nem jó egyedül, talán szégyenlik, hogy egyedül kénytelenek eltölteni a szentestét, ezért nem írnak, és inkább begubóznak, minthogy társaságba mennének. Ez van...

Boldog Békés Karácsonyt Kívánok Neked, és remélem jövőre már egyikünk sem ünnepel egyedül :)

2011. dec. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

18.42 vagyok, és épp, hogy azt írtam, várom, hogy jobb is lehessen. Nem jó egyedül, persze, hogy nem, de mindenképpen jobb, mint tavaly, amikor még dolgozni is kellett.

Senkit nem bíztatnék egyedül karácsonyozásra, viszont reménykedésre igen.

Tessék, tavaly óta munkahelyet váltottam, és már nem dolgozom szenteste. Talán jövőre már egyedül sem leszek, addig meg még kihúzom valahogy :D

2011. dec. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!