Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már ilyet?

Hallottatok már ilyet?

Figyelt kérdés

[link]


Esetleg tudtok ilyen esetről?


Igazából csak érdekelne, én most "hallok"-olvasok először ilyet.


2012. febr. 22. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Húúú hát érdekes.Én nem hallottam ilyet,és el se tudom képzelni hogy ilyen megtörténhet a mai világban.Nálunka férjem végig a baba mellett volt,mig fürdették,és rátették a szalagot a kezére.
2012. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a barátnőmmel is megtörtént, csak ő Békés megyében szült.
2012. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ó ez gyakoribb, mint gondolnátok. Sajnos több olyan baba is van, aki nem is a saját szüleivel nevelődött egy ideig, valószínűleg olyan is akad jó pár, akikről talán sosem derül ki, hogy nem a saját szülei kapták.
2012. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva. Szerencséjük volt, hogy rájöttek hamar. Én nemrég láttam egy filmet, ahol a gyerek már 7 éves volt, amikor egy baleset utáni vérvizsgálat miatt jöttek rá, hogy nem jó családban van a gyerek......aztán elkezdtek nyomozni, kórház, stb., és kiderült, hogy a házaspár SAJÁT gyereke, aki ugyebár más szülőkhöz került ki a kórházból, már meghalt.

Értesítette a kórház persze a másik szülőpárost is, és megindult a harc és per az élő gyerekért. A vér szerinti szülők is maguknak akarták, és azok a szülők is, akik hét évig nevelték. Borzasztó..


Egyébként amikor én szültem a kisfiamat, és első este mentünk a babákért fürdetés után, vicces volt :) Ugyanis úgy volt, hogy fél nyolckor fürdették őket, és utána minden anyuka ment a csecsemőszobába a gyerekéért. És én nagyon hülyén éreztem magam, hogy lopva ránézek a fiam karszalagjára, hogy jó babát hozok-e ki?:)) Aztán láttam, hogy a többi anyuka is megnézi a karszalagját annak a kicsinek, aki fölé odahajol és megnyugodtam :)))))))))

2012. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is a Hetényiben szültem nemrég és ott azután vannak furcsaságok, de egy biztos amit már ott létemkor is kijelentettem a páromnak, hogy a következőt nem ott fogom szülni. Hajnalba bementünk mert a magzatvíz ömlött belőlem, erre az ügyeletes szülésznő haza akart zavarni, mert úgy se most fogok szülni, meg ők pihennének, az ügyeletes doki azt monda a folyóson neki jó hangosat, hogy én is meghalljam "tegyétek be a szobába, és had szenvedjen" mikor megérkezett a váltás másnap akkor néztek csak rám. A csodálatos bababarát kórház egy kalap sz.rt sem ér, a csecsemősök annyit nem mondtak, hogy Hö a rendes nővérke segített a szoptatásnál és ő adott tanácsokat.

Jah és szülés után a cuccaimat velem cipeltették le az emeletről miközben menni is alig bírtam pihenni egy percet sem hagytak.

2012. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gabka, ez egyáltalán nem gyakori...ez elég ritka.
2012. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez elég durva lehetett.

Én is császárral szültem, de az én férjem is ott volt végig a baba mellett, amíg megvizsgálták, és utána vitték az inkubátorba (koraszülött volt). De amikor megszületett, megmutatták nekem is, megérinthettem, így azalatt a fél perc alatt annyira megjegyeztem az arcát, hogy biztos észre vettem volna, ha véletlenül később más baba várt volna az inkubátorba.

Egyébként mi nemrég beszélgettünk erről a férjemmel, mert a tv-ben kiderült nemrég egy hasonló eset. És kérdeztem tőle, mit tenne, ha sok idő után kiderülne, hogy a mi gyerekünket is elcserélték. Ő azt mondta, hogy nem cserélné vissza, mert már őt szereti, úgy nevelte fel mintha a sajátunk lenne, függetlenül attól kinek a vére. De azért mégis rossz elképzelni, hogy is lenne.

2012. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű, a hideg is kirázott! Jó, én értem, hogy emberek vagyunk, hibázhatunk...de valahogy mindig az van bennem, hogy szegény egészségügyben dolgozóknak nem szabad hibázniuk...tudom, butaság! Szóval én is Békés megyében szültem, sürgősségi császárral, és 4 napos volt a koraszülött babám, amikor először láttam! Ja és szőke haja van, miközben a férjemnek és nekem fekete! Hm...
2012. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm az eddig válaszokat. igen elég durva azért. persze ahogy írta az utolsó válaszoló, hogy igen emberekből vannak az ápolók is, csak azért szerintem ez durva lehetett az anyukának, hogy szegényke szeretgeti a csecsemőjét és erre nem is a sajátja. Hát gondolom én, mert ezt nem közölték, hogy amikor a másik anyuka kérte láthatásra a kicsikéjét,akkor vehették észre valószínű, de ez csak egy szubjektív vélemény. Viszont ti nem féltek/féltetek hasonló miatt? én néha ráparázok erre a témára. igen az a legjobb, ha az apuka esetleg elkíséri a kisbabájukat, míg anyukát ellátják,nem? :)
2012. febr. 22. 15:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Mikor mentem szülni nagyon aggódtam ezen.De egyedül voltam aki szült aznap éjjel,és ugye elvitték a babát,és ugyanazt a babát hozták vissza felismertem,nagyon aggódtam végig,de rákerült a szalag a kezecskéjére,nem beszélve arról,hogy összesen 7-8 baba volt az újszülött osztályon,és nagyon felismerhető volt a kisfiam dús fekete hajával,pici méretével,mély kék szemecskéjével,ráadásul apukám és anyukám babakori képére emlékeztetett.De igen nagyon megrázó ezt olvasni az biztos.
2012. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!