Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok ilyet? Meghalt...

Hallottatok ilyet? Meghalt egy 8 hónapos baba, mert Nurofen túladagolás miatt leállt a veséje.

Figyelt kérdés
Nemrég halt meg egy 8 hónapos baba, mert Nurofen túladagolás miatt leállt a veséje, kómába esett és lekapcsolták a gépről mivel agyhalott lett. A szülei fogzásra adták neki a szirupot 2-3 hónapon keresztül folyamatosan! Az orvosuk ajánlotta, csak azt nem gondolta, hogy olyan idióták, hogy nem olvassák el, hogy csak pár napig lehet adni. Ezek meg megörültek, hogy elmúltak a panaszai a gyereknek, bevált a gyógyszer, tehát tovább használták. Ez lett a vége!
2011. febr. 17. 16:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

nem halottam,szegeny baba

nekunk azt mondta a doki h 5 napig szabad adni

hol hallodtad?a hideg is raz

az en babam 9 honapos

2011. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Hát igen, a fogzás nem egy-két napig tart, azt gondolná az ember, hogy olyat ír fel az orvos, amit addig lehet használni, amíg kell...
2011. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Jézus Mária! Ha nem következik be a tragédia, lehet, hogy a fogváltás végéig tömték volna a gyerekbe a Nurofent... ÁÁÁ!
2011. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Borzasztó! :-(
2011. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Borzasztó, ami szegény kisbabával történt és mennyit szenvedhetett szegény!

A szülei miért nem olvassák el a tájékoztatót?????? Nekem az az első dolgom, még nem is adom neki, de már bújom, hogy mit írnak. - volt egyszer szerencsém is ebből, mert a dokitól olyat kapott, amit nem szabadott volna adni neki - De ettől eltekintve előtte is mindig mindent elolvastam! Szerintem ez nagy felelőtlenség volt!

2011. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem csak jot akartak, hogy ne szenvedjen a baba.

Valoszinuleg vakon biztak a dokiban es azt hittek, hogy minden infot elmondott.

Ez nagy butasag volt reszukrol, hisz az orvosnak nem az a feladata, hogy felolvassa a betegtajekoztatot.

En is mindig mindent elolvasok mielott hasznalnam es nem csak a gyerek gyogyszereinel hanem a sajatunknal is!

Borzalmas ez az egesz foleg, hogy szegeny rengeteget szenvedhetett!

A szulok ezt soha nem fogjak maguknak megbocsajtani az tuti!!

Reszvetem a csaladnak!

2011. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Istenem!

Összeszorult a torkom!

Szegény kisbaba! De hogy lehetnek ilyen hülyék, hogy nem olvassák el a tájékoztatót, vagy hívta volna fel az orvost, hogy meddig szabad adni!?

Én tuti öngyilkos lennék, atyám, jót akartak, aztán megölték a gyereküket!!

Ha belegondolok, hogy a kisfiam 10 hónapos!!!

Jajjj!!!Borzasztó!!!!

2011. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Pont pár hete mesélte egyik ismerősöm, h van egy ismerősük, akik állandóan nurofent adtak a babának - azt már nem tudom, h milyen bajra - , kilyukadt a gyomra, nagyon sokáig kórházban volt a baba, többször műtötték, nagyon vékony,mert semmi nem maradt meg benne. Lehet, hogy egy gyermekről beszélünk? Melyik megyében lakott ez a baba?

A szülőkről annyit tudok, hogy már veszítettek el egy gyermeküket.

2011. febr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, amúgy is minek láz és fájdalomcsillapítóval tömni egy FOGZÓ babát???

A Nurofent első sorban láz csillapításra találták ki.


Ha a gyerekem szenved a foga miatt, akkor megpróbálom megvígasztalni, vagy végső esetben adok neki Viburcol kúpot, nem nurofent...

Meg nem rendszeresen.........


A másik meg, hogy azért van oda téve a betegtájékoztató, hogy olvassa el a szülő.

2011. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Másodéves gyerekápoló vagyok. Sok anyuka vérig sértődik mikor ezt mondom, de elég 3-4 napot eltöltened a legegyszerűbb gyerekosztályokon és rögtön látni fogod, hogy az oda bekerült gyerekek 90%-a azért beteg mert a szülő valamit rosszul csinál.

Nem egyedüli eset amit leírtál. Van, hogy a legegyszerűbb dolgokkal nyomorítják meg egy életre a gyereket, mert ugye a szülő mindent jobban tud és minden orvos hülye...

Csak hát látod, hogy milyen következményei lehetnek.

2011. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!