Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mivel variáljátok a gyümölc...

Ti mivel variáljátok a gyümölcsöket?

Figyelt kérdés

Kislányom 7 hónapos. Szeretném a gyümölcseit párosítani gabonapehellyel vagy babakeksszel. A kérdésem az lenne, hogy ti milyet/hol vesztek és hogy csináljátok?

Az üvegesek elég drágák (ezekből csak a Hippeset fogadja el), ezért gondoltam, hogy itthon megcsinálom.

Esetleg további ötlet, hogy mivel lehet még megbolondítani a gyümit?



2012. febr. 22. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Lányom általában keksszel ette a gyümölcsöket (többféle babakekszet is vettem neki Dm-ben, Tescoban), vagy Sinlac péppel, esetleg tejpéppel. A gabona pehely is jó ötlet, vagy esetleg babáknak való müzlivel is lehet adni (bár házilag elkészítve lehet csak később, olyan 10 hótól lehet adni a müzlit, nem tudom).

8 hónapos korától natúr joghurttal, túróval is kapta a gyümölcsöket.

2012. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sima darált háztartási kekszet keverek bele, babám imádja, de beleteheted tejpépbe, majd ha bevezetted akkor túróba, natúr joghurtba is.
2012. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milupa 7 gabonával és rizspehellyel szoktam dúsítani a gyümölcsöt. Kekszet személy szerint nem adtam soha a cukortartalma miatt.
2012. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én Milupa tejpépbe vagy tejberizspépbe teszem,így nagyon szereti a lánykám.
2012. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én megvettem az összes fajta tejpépet, persze az olcsóbbakat - kivéve a 7 gabonásat mert az fűrészpor ízű - és ezeket kevertem össze felesben gyümölcspéppel. Lányom imádta minden variációmat, és olcsóbb és egészségesebb is volt. Alma, barack, körte, bármi mehet bele amit gondolsz. Aztán vettem babakekszet, a darált gyümölcsöt kicsit felvizeztem, abba tördeltem a kekszet, megvártam míg felpuhult és úgy adtam. Az is ízlett neki nagyon. Csináltam pempősre főtt rizzsel is gyümölcspürét, sokszor főtt krumplival daráltam az almát pl.

Rengeteg variáció van:)

2012. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tízórai: Gabonapép grízes DM-es, 100 grammnyi és bele 80-100 gramm gyümölcs.

Uzsi: Tejpép 80 gramm és bele a gyümölcs.

Jövőhéttől veszek neki kukoricapelyhet, és 7 gabonás pépet. A kukoricapelyhet azért, mert már szeret rágcsálni,és azt tudja ropogtatni ha összekeverem a gyümölccsel.

2012. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: A darált kekszesetől kiütéses lett az arca, ezért hanyagoltam.

8 hónapos

-hasna-

2012. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valaki írta a rizspelyhet, ezt hol lehet venni?

-hasna-

2012. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rizspehely-> dm babakajarészleg


Én is gyümölcsturmixba kevertem 4magvasat v 7magvas gabonapelyhet vagy rizspelyhet és amikor már lehetett, joghurtot vagy túrót is hozzá. Dm-ben kapható mind.

2012. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Remek köszi, bocs az Offért.

-hasna-

2012. febr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!