Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok/használtatok...

Használtok/használtatok pólyát babátoknál?

Figyelt kérdés

Hagyományosat vagy kókuszpólyát? És miért azt a típust választottátok?

Meddig használtátok?

Ajánlanád-e másnak is? Miért/miért nem?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. febr. 22. 17:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
Mi használtunk. A kórházban azt mondták, hogy otthon már csak 2 hétig használjuk. Mondjuk mi utána is használtuk egy kis ideig, arra fektettük rá, de már nem kötöttem be. De ha szoptattam, akkor bekötöttem, mert sokkal jobban tudtam tartani. Nekünk hagyományos pólyánk volt. Én azért ajánlanám, mert sokkal könnyebb a babának a megtartása, főleg első babás szülőknek, amilyenek mi is vagyunk.:) Meg jobb is szerintem a baba gerincének.
2012. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%
Én nem pólyába, hanem egy szép kis plédbe pólyáltam be.Azt is imádta:)Nem mertem drága pólyát venni, hátha nem jön be.Minden ismerősömnek ajánlom még ezt is.Kb. 2-3 hétig.
2012. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Mi hagyományos pólyát használtunk. Azt a gyönyörű szép fehéret. :)

Nagyon szerettem. Biztonságosan meg tudtam a picit vele fogni. Nem nyiklett-nyaklott. Ha jött valaki látogatóba, természetesen meg akarta fogni sokkal bátrabban adtam a kezébe pólyástól, mint csak úgy szólón. Sőt, csakis pólyában engedtem megfogni. Szopinál is sokat segített. És nyugodtabb volt mindig ha pólyában volt. Addig használtuk, amíg ki nem nőtte. Ajánlanám, természetesen! Miért? --az előbb leírtak...:) de szerintem minden kétely addig tartana, amíg valaki ki nem próbálja egy időre :)

2012. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
76%
Igen. A babának biztonságot nyújt a méh megszokott ölelése után, ha körülveszi valami, nem anayg semmiben kell feküdnie.
2012. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
63%
Én nem, és nem is hiányzott.
2012. febr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiamnál használtam sima pólyát. Nagyon jó volt, főleg, hogy ő volt az első gyermekem. Most a kislányomnál már nem akartam használni egyáltalán, és a kórházban is azt mondták, hogy ne használjunk semmilyen pólyát, mert a kislányok csípője sokkal kötöttebb, a pólyában nem tud rendesen mozogni, és nagyobb az esélye a csípőficam kialakulásának.
2012. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
Én sem használtam.De biztos akik használták valamiért jónak látták.Három gyerekes.
2012. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kókuszpólyánk van, az első gyereknél vettük. Inkább csak akkor használtuk ha látogatók jöttek de az az igazság,h. 10-nél többször nem használtuk egyiknél sem ezért én a mai fejemmel nem vennék. Be lehet egy kis plédbe is tekerni, szoptatni meg fekve szoktam de van szopipárnám is. A pólya nem kell sokáig, max 3hétig ezért nem érdemes költeni rá szerintem.
2012. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem, egy kókusz pólyát kaptunk, de azt sem használtam, úgy natúr szerettem fogni, magam mellé fektetni, vagy a mellkasomra. Szoptatós párna nagyon bevált, azt 1 évig használtam.
2012. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Nagyon szerette..később kicsit nehéz volt leszoktatni róla, annyira jól érezte magát benne. mindig megnyugodott fürdés után amikor bepólyáztam. Ezt azért írom mert utálta a fürdést és csak akkor fejezte be a sírást amikor pólyában volt.

Ajánlom nagyon bárkinek! Én a régi hagyományos pólyát használtam, volt 2 huzat, azokat cseréltem.Gyors megszárad a pólya huzata.

2012. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!