Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig működik az álometetés?

Meddig működik az álometetés?

Figyelt kérdés

a fiam 9 hós. nagyon sokszor annyira elfárad este, hogy nem hajlandó a vacsorát megenni. 8 körül elalszik. ilyenkor mielőtt én fekszem, 11 körül kiveszem a kiságyból, és a megetetem. /tápszeres/. szinte fel sem ébred rá ilyenkor. meddig fog ez működni? mikortól nem fog már így álmában enni?

azért kérdem, mert a baj az, ha lefekvés előtt, 8 óra körül megeszi ezt a vacsorát, akkor éjszaka szinte mindig felkel enni. valahogy szeretném ezt elhagyni idővel, de nem nagyon tudom, mit változtassak.


2009. jún. 5. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
mit kap vacsira?
2009. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyit alszik napközben?

Én a délutáni utolsó alvást későbbre tettem (4 helyett 5-re) fürdés pedig 9 helyett 8-ra. Igy fél 10-ig elvan. A tápszeréhez pedig teszek egy kis tejpépet, hogy kicsit sűrűbb és laktatóbb legyen. Igy 10-től 8- fél 9ig alszik. Sok sikert!

2009. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amióta én sinlac pépet adók neki vacsira cumisüvegböl 200ml reggeli alszik. Probáld ki v. tejpép is jó .A táp már kevés nekik .
2009. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vacsira tejpépet kap, fél banánnal összeturmixolva. próbáltam tápszert, ugyanígy összeturmixolva. / csak gyümivel eszi meg a tejpépet és a tápszert is/. teljesen egyforma mindkét esetben. reggel 6 körül kel, aztán alszik egyet 8-kor, dél körül, és 4-5 között. mindhárom alvása háromnegyed órás. este 7-8 között elfárad. ha tízórait adok neki, akkor csúszik az összes többi étkezés, így jön ki a vacsi csak 10 körülre, viszont ő már ilyenkor alszik. ha a tízórait kihagyom, akkor meg felkel enni éjszaka.
2009. jún. 5. 22:47
 5/6 A kérdező kommentje:
este 160ml Milupa HA tejpépet eszik fél banánnal. ez öszességében kb 250 ml. ezt bevágja, és mégis felkel éjszaka:-( végülis ezzel nem lenne gond, ha minden nap ugyanígy lenne. de egyik nap eszik vacsit, a másik nap pedig nem hajlandó, csak mert egy órával később ette valamelyik étkezését.
2009. jún. 5. 22:48
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is 8 körül alszik este és ha délután késön ébred nekem is csuszik minden mivel hogy éhes alvás után de már nem kicsi hogy újra 1-2 óra mulva elaludjon.így fürdés után nem fogad el kaját meg nem is álmos és akkor szorakozunk de nem tul késön kb, este 9-re elfogadja a vacsit és belalszik.Figyelni kell hogy utolso alvás kb. 14 óra felé kezdödjön így aludhat kedvére.
2009. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!