Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Áruljátok el, hogy tud egy...

Áruljátok el, hogy tud egy baba este 8 órától reggel 9-ig aludni? Még a felszínes alvásfázisban sem ébred fel vagy mert takarót lerúgja, beforog a kiságy rácshoz stb?

Figyelt kérdés
Gyerekem bármikor fekszik le 5-6 órakor ébred, meddig lesz ez így? 9 hós.
2011. dec. 16. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6 hetes korától átalussza az éjszakàt. Először este 7től reggel 4ig majd mindig tovàbb. 2 hónaposan Màr este 7től reggel 7ig. Most fél éves és este 7kor alszik és reggel 9-10 közt ébred. Éjjel egyáltalán nem ébred fel.
2011. dec. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De biztosan megébrednek, akár többször is csak visszaalszanak. Az én lányom 10 hós, este 8-tól reggel 8-ig alszik általában ébredés nélkül. Reggel mikor ébred, látom, hogy át van rendezve a kiságy, alvóplüss, cumi, szundikendő össze-vissza pakolva, ő is totál más pozícióban, mint ahogy leraktam, úgyhogy biztosan megébred éjszaka ő is, fészkelődik, matat,de visszaalszik.
2011. dec. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De ezt, hogy csinálja? 7 órát még végig alszik, többet nem.:(

Írjátok meg azt is anyatejes e vagy tápi. kösz

2011. dec. 16. 08:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam este 10-től reggel 9-ig alszik, közben 2x cicizik fél 4kor és fél 8kor, kb 1 hónapja, most 4 hónapos csak anyatejes. Egy szobában alszunk, többször ébred éjszaka (szoktam hallani) de visszaalszik magától.
2011. dec. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok


9 hós koráig anyatejes volt, 1 hónapja tápszert kap, jobban mondva kapna, mert nem fogadja el. Éjszaka ha megébredt csak vizet kapott, ivott belőle és visszaaludt. Azért ha front van vagy jön a foga akkor ő is meg szokott ébredni, de szerencsére visszaalszik.


Tény és való, hogy mióta nem szopizik,nyugodtabbak az éjszakák

2011. dec. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A fiam most már tápszeres, és pár hetes kora óta átalussza az éjszakát. Akkor is így volt, amikor anyatejes volt. 10-kor alszik el, és reggel 10 körül kel. Hallom a bébiőrzőn egyébként, hogy néha "prüntyög" felületes alvásban, olyankor visszaalszik. Ha sírt, akkor felvettem. Szerintem a jó evés a kulcs, mert ha igazán jóllakik, nem ébred fel. A lányom anyatejes volt sokáig, ő is így aludt, bár 8 körül már fent volt mindig.
2011. dec. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Marilyn88 ***** válasza:
6 hónapos tápszeres a fiam. 3,5 hónapos korától álalussza az éjszakát. Este 9-10 között alszik el és reggel 8-kor ébred. Volt már rá példa, h sokáig fent voltam, front miatt nem tudtam aludni, és akkor láttam, h 2-szer 3-szor felébred éjszaka, játszik, gagyarászik, aztán visszaalszik. Már csak azt kéne elérnem nála, h kicsit korábban aludjon el. :-)
2011. dec. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7,5 hónapos kis korától végig alussza az éjszakát,5hónapos korától 6 hónapos koráig volt egy időszak mikor fél óránként kelt,de ott az éhség,és a hiányom ébresztette fel,meg persze a foga,megtanítottam aludni azóta alszik, vagy 7-fél 8tól 6ig,vagy 8tól 7ig ,ugye ha kipihentebb fél órával később fürdik,eszik,alszik este.
2011. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk örökölte az apjától.

Amúgy tényleg megébrednek, nálunk a nappaliban lakik a gyerek, így rálátok, és látom, hogyha forgolódik, kinyitja a szemét, de ha semmi reakciót nem észlel, alszik tovább.

10-11 órát alszik éjszaka, nappal is össz. 3-4 órát.


Cserébe ha ébren van, meg sem áll egy percre sem.

2011. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A lányom 10 hónapos. Ő este 8-fél 9 körül alszik el, és reggel fél 8-8-ig alszik. Megébred éjjel, de forgolódik kicsit, és alszik tovább. Általában reggel 6 körül iszik kicsit, de mostanában azt is csak ritkán.

És igen, néha előfordul, hogy kitakarózik, és akkor megébred. Vagyis nem megébred, csak álmában nyüszög. Betakarom, és már jó is.

Ma éjjel pl. beletekeredett a keze a takaró huzatába, arra kicsit felébredt. De kiszabadítottam, és aludt is tovább.

2011. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!