Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 honapos fiam minden nap...

14 honapos fiam minden nap sir mikor otthagyom a bolcsibe, van valakinek tapasztalata e teren?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kulfoldon elunk es hamarosan munkaba kell alnom igy gondoltunk azelott beadjuk a bolcsibe. Egy dada neninel az en fiam a 4. gyerek. 3 hete kezduk el es nagyon jol indult aminek nagyon orultunk de sajnos meghult es igy egy het vakacio is volt a bolcsibe igy nem voltunk a mult heten. Hetfotol pedig nem akar ott maradni pedig azelott puszit adott elbucsuzott mielott jotem el szoval nem volt gond. Ma pl. mikor meglatta a hazat mar nyoszorgott es ugy hagytam ott hogy sirt. A dada neni azt mondta 5 perc utan mar jatszik nincs semmi baj es o szerinte kell egy honap mig a gyerek megszokja h oda kell menjen minden nap es utana nem fog sirni. valakinek valami tapasztalata? En ugy sajnalom ott hagyni de az az igazsag hogy itthon mar sokszor unta velem, keveset van tarsasagban es azert is gondoltuk h jobb neki ha bolcsibe van. Mit szoltok???
2012. febr. 23. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, valószínűleg most jutott el a kis tudatáig, hogy ez állandó és minden reggel ott fog maradni. Meg fogja szokni. Ki kell tartanod. Az én fiam is ilyen volt. Hónapokig sírt, amikor otthagytuk. Olyan is volt, hogy úgy kellett a férjem nyakából kifejteni. De nálunk is az volt, hogy a bölcsiben viszont eljátszott, boldog volt, amikor értementem.

Ma pedig már szalad be a bölcsibe ahogy megkapja a bennti szandit.


Kitartás!

2012. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!