Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hordhatom a babát...

Szerintetek hordhatom a babát tavasztól mezítláb a játszótérre?

Figyelt kérdés
A játszótér kb 10 perc sétára van tőlünk, én pedig szeretek mezítláb járkálni, és arra gondoltam, hogy amikor a lányomat leviszem a játszótérre, akkor mezítláb mennék. Erre a férjem leosztott, hogy persze, akkor majd a baba is mindenhol úgy akar menni és azt nem lehet meg különben is mit gondol majd rólam a többi szülő? Ti vittétek már így a babátokat?

2011. dec. 27. 21:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
46%

Egészen nyugodtan.Itt nálunk(külföld),bármilyen meglepő,de kint a karácsonyi vásárban is láttunk egy két kismanót a babakocsiban aki mezitláb volt.Pedig 7-8 fok van odakint.

Max.nem lesz olyan könnyen megfázós.Az itteni gyerekek és felnőttek ritka egészséges népek,talán ezért mert télen is néha mezitláb vitték ki őket?Hmmm...kitudja!

2011. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Félreértettél: én szeretnék mezítláb lenni:) a babát nem szeretném, hogy az utcán úgy rohangáljon, max a játszótéren...
2011. dec. 27. 21:27
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Én még tavasszal nem kockáztatnám be, talán nyártól!
2011. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

A tavaszt értsd úgy, hogy amikor jó idő van úgy rohangálni. De leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy a férjem érvei mennyire jogosak:

Szerintetek, attól, hogy én mezítláb megyek, majd a baba is mindig mindenhova mezítláb akar majd jönni? Illetve, hogy a többi szülő nagyon zakkantnak fog nézni?

2011. dec. 27. 21:33
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést,valóban félreolvastam. :)

Nem biztos,hogy ő is mezitláb akarna lenni.Ha mégis akkor ahogy írták,talán várd meg a nyarat és akkor kiderül.

2011. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja! És a többi szülővel ne is foglalkozz,mindenki azt gondol amit csak akar,lényeg ha te így jobban érzed magad,menj nyugodtan mezitláb. :)
2011. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy ő is úgy akar majd menni. Persze a gyerekek kíváncsiak és szeretik a határaikat 'feszegetni'.

Te tudod, hogy a gyermeked mennyire fogós ilyen dolgokra, mennyire utánozza a ti viselkedéseteket.


Abban igaza lehet a párodnak, hogy más anyukák esetleg megszólnak vagy a hátad mögött mondják a dolgokat. Ez pedig, ha téged nem zavar, akkor menjél mezítláb.

2011. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Ergo ha nálatok a játszótéren megjelenne egy anyuka mezítláb (vélhetően koszos lábakkal, mert úgy jött végig az utcán) akkor semmi rosszat nem gondolnátok:)?
2011. dec. 27. 21:43
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
En irigyelnem. Nekem minden sz@r szurja a talpamat, sajnos sehol sem tudok mezitlab lenni csak a lakasban. A mezitlabassag egeszseges, jo is a gyereknek ha eltanulja toled.
2011. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Engem az sem szokott zavarni,ha anyuka esetleg lebukott foltos felsőben jön le.Mivel nem tudom az okát,mi történt menetközben és nem is nagyon érdekel,így nam zavar...De ez én vagyok.Sok anyuka viszont meg fog szólni,hangosan sutyorog a másiknak,hogy halljad vagy a hátad mögött.Ha ez nem zavar,rajta! :)
2011. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!