Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata erről a tricikliről?

Figyelt kérdés

ESetleg vélemény róla...

[link] Vatera.hu/gyermekjarmu/bebitaxi_tricikli/vadonatuj_arti_delux_tricikli_ket_szinben_1547899004. html



2012. febr. 24. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt a jó link:


[link]


:-)

Egyébként nekünk nem ilyen van,de ez biztos jó.

Én egy dolgot szúrtam el, hogy nem figyeltem a kerekekre, és mi műanyag kerekeset vettünk. Ne tudd meg milyen hanos.


De ennek habkereke van, tehát máris jó!

2012. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van, legyen gumibetét a keréken, az fontos. És nekünk olyan van, amire körben leesésgátló van feltéve (műanyag), 18 hónapos a lányom, 10 hós kora óta van meg a triciklije, de a leesésgátló még mindig rajta van, annak ellenére, hogy biztonsági öv is van a triciklin. Nekem ez ad egy plusz biztonságérzetet, főleg, hogy még nem hajtja a triciklit, hanem csak utazik rajta/benne.


Ez van nekünk, pont ilyen: [link]

2012. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen,ezen a leesés gátlón én is gondolkoztam, a kislányom, múlt héten töltötte az egy évet,de a hinta bariján is olyan ügyesen ül,pedig azon tényleg semmi biztonsági cucc nincs,amikor tologatjuk....nem tudom..ezért érdeklődök...viszont ez a tricikli nagyon tetszik,csak nem tudom mennyire praktikus!
2012. febr. 24. 16:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is olyat vettünk, amit a 2. válaszoló belinkelt. Szintén 1. szülinapra :)) Már összeraktuk, de csak 1 hét múlva lesz 1 éves, akkor kapja meg. Már alig várom, mert olyan jól néz ki élőben. Masszív kis járgány. Férjem bicikli szerelő is volt, nagyon szekértő szemmel nézte végig, nem talált rajta hibát, pedig ő aztán kukacoskodó :D
2012. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!