Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehetett VÉREs reggelre...

Mitől lehetett VÉREs reggelre a lepedő?

Figyelt kérdés

15 hónapos lányom, ahogy mostanában mindig átaludta az éjszakát. Reggel viszont azt vettem észre,hogy a lepedőn 3-4 véres kis paca van, és a szája is véres volt egy picit!!


Fogától vagy mitől lehet, nem nagyon bírtam neki megnézni,hogy jött e ki újabb foga, de még egy rágó hiányzik???


2012. febr. 25. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Remélhetően a foga bújt ki. Nézd csak meg! Nem köhög, nem zihál?
2012. febr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen figyeljed. de ha jó kedve van, nincs láza, akkor biztosan fogától. lehet álmában leharapta a nyelvát vagy valamiét. vagy volt eg kisebb seb a szája szélén kiszáradástól. szóval figyeld, ahogy az els írta köhögést levegövételt. de szerintem ha lenne valami már feltünt volna.
2012. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk egyszer akkor lett véres a lepedő amikor éjszaka elkaparta a fülét. Jött a foga, ilyenkor mindig dörzsöli a fülét és valahogy sikerült Neki elkaparni.
2012. febr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Vagy a foga bújt ki,vagy nálunk mikor még újak a fogak,gyakran megharapja a száját belül!Az is szokott véres foltot hagyni!


Szerintem tuti ilyen dolog!Nem jinném,hogy komolyabb lenne,mertakkor nappal is jelentkezne!

2012. febr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mióta fűtési szezon van, az enyémnek folyton kiszárad a szája éjjel és kireped, attól szokott véres lenni. De olyan pici helyen, hogy reped meg, hogy alig látni, én is onnan vettem észre, hogy rászáradt a vér a szája szélére.

Szerintem semmi komoly.

2012. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!


A szája széle nincs kirepedve, és kiszáradva sem. És a fülén sincs seb.

Új foga nem jött ki,viszont az egyik rágónak aminek még csak az egyik éle bújt ki,az nagyon be van duzzadva neki és vörös.


Múlt héten kapta a 15.hós oltást, szerda csütörtök folyt az orra, és köhögött picit,de ez teljesen elmúlt. Jókedvű, mosolygós,minden olyan,mint máskor.

2012. febr. 25. 11:53
 7/7 anonim ***** válasza:
nózija nem véres ? valahol van ott picike seb! csak nézd át de ha nem találod az a jó!!!!
2012. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!