Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitévő legyek? Másfél éves...

Mitévő legyek? Másfél éves kisfiamnál mi lehet a gond, hogy éjszaka és nappal is mindig sírva kel? És éjszaka miért kel még mindig 1-2 alkalommal, és miért nem hajlandó a saját ágyában aludni - még a földön is elalszik a matracon egyedül?

Figyelt kérdés
Szoptatom még. Mit javasoltok, hogyan tudnám az éjszakai keléseket megoldani?
2012. febr. 14. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fog. Én 17hósom is iszonyat nyügős...:( Én nurofent adok alvás előtt, attól valamennyire nyugodtabban alszik
2012. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen kezdetben én is azt csinálom, ugye három napig, de azóta már eltelt másfél - két hónap... :S
2012. febr. 14. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ágyban nem alvásra: próbáltad már máshova tenni az ágyát? Lehet, hogy hartman vonalon vagy víréren van az ágya. Nem nagyon hittem ezekben a dolgokban, viszont barátnőm fia folyamatosan bömbölt, nem aludt. Ahogy átrendezték a szobáját a kissrácnak, úgy aludt, mint a bunda. Egy próbát megér.
2012. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem lányom van, de hallottam már olyat, hogy a fütyije miatt. Mert pisilnie kell és akkor áll neki és lehet húzódik és fáj, nem?
2012. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úristen,mintha rólunk írnál!!!Én már az ágyát is pakoltam,ide-oda,semmi.Készen vagyok,ha megint felsír,én is bőgök mostmár.:(Születésétől sírva ébred,5 hós korától kel éjjel is sokat,nem szopik már,van h teát sem kér.Nurofent nem kaphat minden este...ki fogok purcanni..már az orvos se érti:(
2012. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ó drágáim mi ugyanezzel küszködünk csak nekünk ikreink vannak,szóval van hogy egész éjszaka váltva kelnek én meg ott ülök felettük hogy amint felsír megnyugtassam gyorsan addig míg a tesót is fel nem riasztaná....
2012. febr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Becsukod az ajtót és kész! Nem kell vacakolni!
2015. szept. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!