Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom megevett egy darab...

Kislányom megevett egy darab kutyatápot. Lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
14 hónapos. Nem nagyon szoktuk az udvaron hagyni játszani, mert sajnos elég rendetlen. De mindenki mondja, hogy nyugodtan, egy kis kosz nem árt neki. Kimentünk, eljátszott, de be kellett mennem valamiért. Amikor megint kimentem, láttam, hogy van valami a szájában. Hát a kutyám széthagyott kutyatápja. Sajnos hiába teszem a tányérjába szereti széthordani. Mondtam a férjemnek, hogy miért nem figyelt rá, hogy mit csinál. Na, még én voltam a hibás, mert miért nem szedtem össze a kutya után. Mert még arra van időm! Örülök, hogy főzni, takarítani, vasalni tudok mellette. Lehet valami baja?
2009. jún. 6. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nem lesz semmi baja tőle. Tényleg, ennyi kosz nem fog ártani. Egyébként ismerek olyan nagyobb gyereket, aki mindig megkóstolja a kutyájának szánt tápot, mielőtt odaadja neki..BRRRR... Ő is egészséges, kutya baja. Emiatt a férjeddel se veszekedjetek, mert még sok olyan dolgot meg fog kóstolni, ami nem igazán számít ínyencségnek...
2009. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még azon aggódom, hogy ha a kutya megrágta, esetleg nem lehet-e férges tőle. Fél éve kapott féreghajtót.
2009. jún. 6. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kutyatápok jelentős része gabona, de a többi része sem veszélyes anyag, mert akkor a kutyusra is ártalmas lenne. Minden gyerek amíg felnő megeszik ezt-azt ami nem kifejezetten emberi táplálék. Nekem mindig azt mondták, hogy kutyasz..rt lehetőleg ne egyen, a többi meg belefér abba bizonyos kosz "adagba".
2009. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mikor én voltam pici, anyumék mesélték, hogy az udvaron kúsztam-másztam, a mamáméknál. A mama egy percre nem figyelt, ennyi elég volt ahhoz, hogy megegyem a tyúkszart. Semmi bajom nem lett tőle, nem hiszem, hogy a kutyatáp károsabb lenne:) Ne aggódj, nem lett egy darabtól semmi baja.
2009. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz.Egy koléganőm kislánya megevett egy kertben talált csigát házastól,mindenestől.És még azt mondta az anyujának,hogy kostolja meg Ő is,mert finom.

Semmi baja nem lett tőle.

2009. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lecseréli holnaptól a babakekszet kutyitápra:))) férges nem lesz ettől, ettől ne félj. Tegnap egy pillanatra nem figyeltem és a szobacirkálóm a száját lefetyelte héthósomnak.... Ő meg tartotta és röhögött! Tiszta kis gusztustalanok!:)
2009. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem sem lesz semmi baj :) unokatesóm mindig kér egy kis kutyatápot, mikor veszek a kutyámnak. és meg is eszi! :( fúj :S
2010. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is megettem régen a tápot, de én többet is megettem, nem csak 1 szemet, és a csirkés finomabb volt mint a marhás :)
2017. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!