Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hasmenéses, hányásos...

Milyen hasmenéses, hányásos járvány van most a babáknál, gyerekeknél, hogy sokan még a kórházba is kikötnek vele?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom rota. Bár én februárban hallottam róla utoljára
2009. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi nincs, nem is hallottam róla.
2009. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam róla. Ne idegesíts!
2009. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi de merre laksz? Még nem kaptuk meg a rota ellenit és kicsit aggódom.
2009. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Merrefelé laksz?

Mert az, hogy felétek van valami, nem jelenti azt, hogy máshol is van. Így nem tudunk segíteni.

DE nem csak a rota létezik, amivel kórházban kötnek ki. A rotajárványok a felnőtteket is érintik, csak ők enyhébben vészelik át. És ez a többi entero vírusra is vonatkozik. Addig, amíg egy felnőtt átlag 1 nap alatt túlvan egy ilyen nyavaján, addig egy kisgyereknél eltarthat több napon át. És mivel náluk nehezebb a folyadékpótlás, ezért kerülnek kórházba.


Mi magas lázzal voltunk kórházban, de a gyerekosztályon tombolt valami fostos vírus, ami nem a rota volt. Mi nem kaptuk el, pedig a mi szobánktól lévő második szoba már fostos vírusos volt...

2009. jún. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hajdú-bihar megyébe lakom. Errefele rengeteg gyerek kórházba van :(
2009. jún. 7. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!