Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben (11-13 fok)...

Ilyen időben (11-13 fok) hogyan öltöztetitek fel a babátokat?

Figyelt kérdés
A 6 hós kisfiam már nagyon ficereg a kezeslábasban, pedig nincs nagyon aláöltöztetve.
2012. febr. 25. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Melege van. Én ilyen időben már nem adtam rá overált, illetve volt egy átmeneti overálunk abban volt. De nem sokáig, mert abban is melege volt. Úgyhogy bélelt naci, és vittem magammal egy plédet.
2012. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És felülre mit adtál rá? Termo kiskabát elég szerinted?
2012. febr. 25. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még a téli kabit adtam rá, de alatta csak body, és vékony pulcsi volt.
2012. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egyébként a mai napig (3 éves) a tarkóját nézem. Ha kellemes meleg, akkor jó, ha izzad akkor ugye melege van. Ha hideg akkor fázik. De még én is bajba vagyok, hogy mit adjak rá:-) PL. ma is. Nagyon csalóka még ez a tavasz.
2012. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mind a 3 válaszoló én voltam.
2012. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a harisnya alap,még bent is pedig meleg van.Ma mifelénk majdnem 20 c volt,volt egy harisnya egy bélelt faros rajta felül egy bady egy vékony pulcsi egy vastag kapucnis felső rá egy bélelt szél dzseki,sál sapka így mentünk sétálni de melege volt.Én is mindig bajban vagyok.Én mindig ugy csinálom ha nekem 2 pulcsiba jo kinn,rá plussz még egy réteget adok:)
2012. febr. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! A téli öltöztetésben már nagyon profi voltam, esküszöm, az nem bonyolult, de a szeszélyes tavasz... :S
2012. febr. 26. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!