Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok 3-4 honapos babatokr...

Mit adtok 3-4 honapos babatokra ejszakara 21-22 fokos szobahömersekleten?

Figyelt kérdés
Az en kislanyomon van hosszu ujju body, gyapju pelenkanadrag (vastag, de rövidszaru), vastag gyapjuzokni, hosszu ujju rugi + egy halozsak, ami nem tul vastag, de a cimkeje szerint 20-22 fokos szobaba valo. Meg be is takarom, de kb. fel ora alatt jeghideg lesz a keze es felebred. Aztan ha magamhoz veszem, visszamelegszik, igy mindig mellettem alszik. Mit csinalok rosszul? Meg jobban fel kene öltöztetnem? Vastagabb halozskot adni ra? Vastagabb takarot? Adjatok kerlek tanacsot! Köszönöm :)
2012. febr. 26. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták hogy az orrát nézzem, ha az hideg akkor fázik. A keze az én babámnak is hideg az lehet keringési probléma, az enyém is mindig hideg, mégsem fázok. Nem lehet hogy azért ébred fel mert megszokta hogy magadhoz veszed. Szerintem elég meleg az amit ráadsz. Esetleg próbálj neki adni valami melegebb italt. Én néha meleg vizet is szoktam adni a babámnak, bár ő nem iszik sokat, de azért egy két korty lecsúszik.
2012. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Majd megnezem az orrat. Ha az hideg akkor fazik? Szerintem az sokkal hamarabb kihül mint a kez...De ha pl. seta közben alszik el, akar 5 orat is alszik, akkor baranyszörzsakban van es meleg a keze, az arca pedig hüvös (az orrat nem tudom), de nem olyan jeghideg mint este a keze szokott.

Csak anyatejet kap, az 37 fokos...

2012. febr. 26. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha kókuszmatracotok van a kiságyban, szerintem tegyél alá egy plédet... én mindíg így csinálom (barátnőm javasolta, mert az Ő kisfia mindíg fázott majd rájöttek, hogy mivel a kókuszmatrac jól szellőzik, ez télen nem mindíg előnyös mert nem csak a fejecskéjénél szellőzik). Tehát én így altatom kislányom hosszú ujjú body, rugi (van hogy hosszú ujjú van hogy rövid ez változó), zokni. Egy pléd félbehajtva, ami alatta is van és be is takarom vele, plusz paplan. Az én lánykám így alszik, kb 20-21 fokos szobában.

Nekem azt mondták a babák keze és lába nem mérvadó, nekem azt mondták a mellkasát és a nyaka alatt a hátát nézzem (de teszem hozzá az én kislányomnak igenis hideg a keze ha fázik, és ha ráadok plusz egy kis vékony kardigánt felmelegszik- tehát én ezzel nem feltétlen értek egyet).

2012. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A babáknak a TARKÓJÁN kell nézni, hogy fázik-e vagy meleg van...


20 fokos szobában egy hosszú ujjú body+ hálózsák van a kislányomon, bőven elég, jól alszik.

2012. febr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahány ember annyi válasz. Valóban, rosszul írtam. Úgy kellett volna fogalmaznom, hogy nem mindig fázom, ha hideg a kezem, de van hogy baromira fázom és hideg a kezem. A plusz takaró a baba alá nagyon jó ötlet, azt néha én is csináltam egy egy hidegebb napon. A hálózsák szerintem nagyon fontos, mert azt nem tudja lerúgni sem magáról. Esetleg kis kesztyű? Van amelyik babát nem zavarja.
2012. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves #4, milyen halozsakot hasznalsz?
2012. febr. 27. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!