Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nappal felkeltem a babámat...

Ha nappal felkeltem a babámat amikor épp a hosszút (3-3,5 óra) alussza, akkor ő ezt automatikusan "átteszi" éjszakára?

Figyelt kérdés

Úgy értem, a 11 napos kisfiam nappal 2x alszik 3 órát, egyébként mindig 2 óránként kér enni.

Éjszaka ezért alig tudunk pihenni.


Ha esetleg nem engedném nappal 3 órát aludni, akkor ő ezt éjjel pótolná?


2012. jan. 22. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Inkább álmos lenne egész nap. Meg amúgy nem azért kel fel, mert nem tud aludni, hanem mert éhes. Ha felkeltenéd napközben, akkor is ugyanúgy felkelne, mert ugyanúgy megéhezne, csak sokkal álmosabb lenne napközben. Tudom, hogy rossz éjjel állandóan felkelni, de ez sajnos ezzel jár. Hagyd annyit aludni, amennyit akar, ő tudja, hogy mikor álmos, és akkor fog aludni.
2012. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Normális esetben eszembe sem jutna variálni, had egyen amikor neki jó,csak így gyakorlatilag nappal használhatatlan vagyok a 2,5 éves "nagy"lányom számára...


Mindössze emiatt jutott eszembe!

2012. jan. 22. 11:18
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
ne viccelj, 6órát alszik, és haasználhatatlabn agy? szoktasd le az éjszakai evésről, ő már nagy ehhez rossz szokás
2012. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Félreértés.

A nagylányom 2,5 éves, a kisbabám 11 napos.

A kicsiről szól a kérdés, és a nagylányomat kell napközben ellátnom, szórakoztatnom...


De így hogy éjjel 2 óránként kelek, elég nehéz.

2012. jan. 22. 12:38
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
nem félreértés, szoktasd le a kicsit az éjszakázásról. Nagy már ahhoz. az enyém is két óránként eszik éjjel, mégsem panaszkodok.:)
2012. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg még kicsi 11 naposan :-) Én hagynám, és egy kevés ideig szenvednék, mert könnyen lehet, hogy pár hét alatt változni fog a szokás, és nem alszik 2 hosszút, hanem több alvása lesz de rövidebb.
2012. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajna semmit nem tudsz csinálni.Vagyis várni, és lesni a naptárt, hogy nőjön a gyerkőc:-)))

Én is próbáltam így is, úgy is, de mindig éjszakázás lett a vége:-(( Nekem is kicsi még a nagy is.Most már 4 hónapos a kisebbik, egyszer kel éjszaka.

2012. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A 11 napos baba nem kicsi???????????

Hát akkor ki számít kicsinek????


Köszönöm a válaszokat, akkor várok hátha javul a helyzet idővel...

2012. jan. 22. 21:16
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Javulni fog, ne aggódj! Tényleg nagyon pici még, újszülött, náluk még gyakori a 2-3 óránkénti evés.
2012. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézus...egy 11 napos baba már nagy ahhoz hogy éjszaka keljen enni????Istenem hova fejlődik ez a világ???Hát minek szül az ilyen gyereket aki egy 11 napos babát leakar szoktatni az éjszakai evésről/kelésről???

Kedves Kérdező!

Csak kitartást tudok javasolni,hidd el majd beáll a kicsinél is hogy nappal kevesebbet alszik,többet mozog,nappal többet aszik és akkor éjszaka nem kel annyiszor!Addig meg kitartás!Gondolom a nagy azért még alszik ebéd után???Na akkor felejts el mindent és feküdj le te is!!

2012. jan. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!