Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik a babátok éjszaka...

Miben alszik a babátok éjszaka? Látok 74-80-as 2részes pizsamákat. Akik ilyenben altatják a kicsit, adnak rá zoknit éjszakára?

Figyelt kérdés

Pl.

[link]


6,5 hónapos a kisfiam, de már 80-as, 86-os ruhákat hord. Eddig ujjatlan body + HOSSZÚ UJJÚ TALPAS RUGIBAN + hálózsákban aludt. De már nem igazán találok a méretében talpas rugikat :(

Ez a pizsama aranyos, de félek, hogy elcsúszkál rajta és pont a dereka lesz kint. Oké, hogy hálózsákja van, de akkor is...


2012. jan. 20. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekünk van 2 részes pizsi is, de tényleg állandóan kint van a dereka...

Cora, Auchan, Tesco... van még 92-es rugi is, mi ott szoktuk venni neki.

2012. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha hosszú a felsőrész, akkor betűrve nem nagyon tud kijönni. Én is nemrég tértem át a kétrészesre, sajnos vettem olyat is aminek rövid a felsője, azt nem is nagyon használom. Zoknit nem adok rá, mert vastag a hálózsák, szerintem az éppen elég. Magamból kiindulva, nekem mindig kint a lábam a takaróból, ezért lehet hogy neki is melege lenne plusz még zokniban. Meg amúgy is mindig leveszi a zokniját, de nem hóbortból, hanem mert neki jó mezitláb.

Különben a tescóban árulnak nagyobb méretben is egyrészes lábas pizsamákat, azt hiszem még 92-es méretben is van.

2012. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az én kisfiamnak már 2 hónaposan volt kétrészes pizsije... adtam alá egy body-t, és ha hüvi volt akkor a hálózsákba is kapott zoknit:)
2012. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan az én kislányom 14 hónapos, de most hord 86-os méretű ruhákat. A hálózsákot már rég nem tűri magán, ezért én is vettem két részes pizsiket neki, de ezeknek csak az alsó részét használjuk, mert fölülre hosszú ujjú bodyt kap éjszakára. Így nincs kint a dereka. Zoknit adok rá, így télen, de mindig lekerül a lábáról reggelre:)
2012. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én már 5 hónapos korától két részesben altatom. adok rá zoknit és persze rövid újú bodyt alá.
2012. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bodyt adok alá, így nincs kint a dereka, zoknit nem adok, ez lábujj körömvágásnál amúgy is jól jön. :)

De van ilyen kétrészes pizsi lábfejesben is, olyanja is van, azt szívesebben adom. Plusz hálózsák.

10 hónapos

2012. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az én lányom így alszik:rövid ujjú body, póló, hosszú pizsinadrág és zokni.Van, hogy a zoknit lerúgja de nem ébredt fel rá még sosem.Nekem fázós végtagjaim vannak, azért adok rá mindig.Hálózsákot kb 3 hós kora óta nem használunk, ha most ráadnám titu hiszti lenne belőle :)

80-as méretet hord most, konkrétan kétrészes pizsamánk nincs, mert én nemigen veszek neki új ruhát, turiban meg nemigen találni olyat aminek megvan a felsője is és a nadrágja is.De pizsigatyó mindig van, póló mindig van úgyhogy ez a menet :)

1 éves kiscsaj anyuja

2012. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2 részes pizsit adok rá, alá meg rövidujjú bodyt. Zokni is megy a lábára és betűröm a felsőt a nadrágba.
2012. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is szoktam adni a kisfiamra 2 részes pizsamát, ha hálózsákot is kap akkor nem gond, ha esetleg kitűrődik a dereka, mert így nem fázik meg. Ha nem adok rá zsákot, akkor egy rövid ujjú vagy ujjatlan bodyt kap alá.
2012. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is voltak, 80-as méretben. Én adtam alá egy ujjatlan bodyt, így nem volt kint a dereka. Meg zoknit is, mert nincs olyan meleg éjjel. De mindig lerúgta a zoknit, így mi most rugdalózóban altatjuk.
2012. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!