Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A felhúzós vagy az elemes...

A felhúzós vagy az elemes körforgó a jobb?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A felhúzósnak a mechanikája könnyebben elromlik,mint az elemesnek(elszakad benne a rugó,vagy mi).Sokan nem szeretik egyébként a felhúzósat,mert ha lejár,újból oda kell menni és felhúzni,de engem ez mondjuk sosem zavart,amúgy is megnézem a gyereket mindig.
2012. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi elemeset vettünk. Valóban nagyon kényelmes, nem kell oda mászkálni állandóan felhúzni, a miénk 27 percen át tud folyamatosan játszani. A kisfiam is nagyon szereti, szépen zenél.
2012. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekünk mindegyik volt.(mindegyiket kaptuk)


a rendes ágya felett volt az elemes , ezt csak késöbb nézegette, ez is leállt kb 10 percenként.


a felhúzos szinesebb volt ez volt a bölcsön amiben egésznap volt, és ezt szerette a legjobban.habár néha idegesített ha lejárt.

amúgy mechanikája nem hinném hogy elöbb tönkre menne, ez minöségtöl függ, nem a felhúzás vagy elemtöl.

2012. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk elemes volt, 7 illetve 3 percig zenélt, aztán mindig menni kellett gombot nyomkodni, húgy újrakezdje. Szóval nézd meg, hogy mennyi ideig zenél, bár egy gyors tusolás belefért 7 percbe :)
2012. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vettem felhúzósat, de 4 alkalom után eltört a rugó, majd vettem elemeset és egy álom! Be lehet állítani hogy folyamatosan menjen míg le nem állítom és azt is hogy 45 percig menjen! Tud külön forogni, külön zenélni és külön világítani, de ezeket párosan, illetve mindet együtt is tudja!
2012. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!