Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki, hogyan alkalmazza a...

Ki, hogyan alkalmazza a gyógyszertári glycerines fürdetőt?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy butaságot kérdezek,de ezt is azt is hallottam,és kíváncsi vagyok az itteni felhasználási módokra. :)Van,aki bekeni a babáját,és van aki beleteszi a fürdővízbe. Aki felforralja,az hogy csinálja? Felforralja a vizet és beletesz egy adag krémet? Majd úgy önti a vízbe?

Kösziiii :)))



2012. febr. 26. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi bekenjük vele a picit. Egyébként nem nagyon oldódik fel a vízben, nekünk eleve szólt a védőnő, hogy így használjuk. A felforralt vizes módszert még nem hallottam. :)
2012. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Beültetem a gyereket a vízbe, nyomok egy adag krémet a tenyerembe, amit jól szétdörzsölök a másik tenyeremmel, aztán bekenem a gyereket.
2012. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a fürdővizbe teszem, nehezen oldódik fel.
2012. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a fürdővízbe teszem és nem oldódik nehezen csak ismerni kell a trükkjét. A kezembe nyomom, a két tenyerem közt eldörzsölöm, teljesen szétkenődik a két tenyeremen, és a kezem teszem a vízbe és arról mosom bele. Így tökéletesen feloldódik.
2012. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek! Egy barátnőm mesélte,hogy feltesz vizet forralni és adag krémet felold benne. Így hígított fürdetőt kap,és azt önti a vízbe,mert ugye a 37fokosban nem oldódik.

:) Én se próbáltam még!

2012. febr. 26. 19:01
 6/11 sumergo ***** válasza:
100%
Pedig jó a forralásos módszer, pontosabban nem kell hogy forrjon a víz, de melegebb legyen annál, mint amibe bele tudsz nyúlni, tökéletesen oldódik.
2012. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Tenyérbe nyomom ki, majd összedörzsölve a másik tenyérrel, szépen eloszlik a vízben.
2012. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
a kezembe szétdörzsölöm, bekenem vele a picit amikor már a vízben van, és lemosom.
2012. febr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Én olvastam múltkor, hogy egy bögrében egy diónyi krémet vízzel felmelegíteni mikróban amíg szét nem olvad, és ezt tenni a fürdetővízbe.

Kipróbáltam, végülis működik, de én jobb szeretem kenegetni. :)

Szóval csatlakozom az előttem szólókhoz, a tenyerembe teszek a krémből, kis vízzel szétkenem, és így kenegetem be a babóm.

2012. febr. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek!

Tegnap kipróbáltam a felmelegítős módszert,de maradok a kenegetősnél! :)))

2012. febr. 27. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!