Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babának kell fizetni...

Betty25 kérdése:

3 hónapos babának kell fizetni a kötelező oltásokért?

Figyelt kérdés
baba kötelező oltás
2012. febr. 26. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
itthon nem, külföldön ha jól tudom igen, ha nincs a babának biztosítása.
2012. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itthon nem kell, csak a nem kötelezőkért (de Prevenarért nem kell, mert azt az állam támogatja). Ha esetleg nincs biztosítása valakinek itthon akkor sem kell fizetni a kötelezőkért, mivel kötelező, ezért nem kérhetnek érte pénzt, a beadásért sem (hacsak nem magándokid van).


Külföldön nem tudom hogyan van.


De amúgy 2 hónaposan kapott már egyet, nem??

2012. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem még most kapja meg,mert a dokink azt mondta csak ekkora van időpont,kérdeztem nem baj e hogy csúszunk,azt mondta nem.Próbálgattam folyamatosan hívni hogy hátha de nem....Be van táblázva azt mondja....
2012. febr. 27. 12:19
 4/6 anonim ***** válasza:

2 hónapon túli elmaradás gond csak, mert azt már jelenteni kell az ÁNTSZ felé név szerint diagnózissal, persze ez nem az orvos dolga, hanem a védőnőé.

Amúgy a babának csak előnyére válik, ha egy hónappal később kapja, legalább már annyival érettebb az immunrendszere. De miért jutott eszedbe, hogy ezért fizetni kell? Nem magándokitok van?

2012. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mármint a 2 hónapon túli elmaradást úgy értsd, hogy például, ha januári baba májusban még nem kapta meg az oltást, remélem érthető
2012. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Decemberiek vagyunk.Ma kaptuk meg,nem kellett fizetnünk.
2012. febr. 29. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!