Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány dekás adagokban fagyassza...

Hány dekás adagokban fagyasszam húst ha most fogom bevezetni? Egy evésre mennyit eszik?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Vegyél egy jégkocka tartót és abban fagyaszd.

1 étkezésre adj 1-et.Én kb 1 éves koráig így adtam, mert egyszerre max.200 ml főzeléket evett,ebbe bőven elég volt az 1 jégkockányi(mondjuk nekünk nem olyan picike 1 jégkocka)

Most már nagyobb kockákra vágom, úgy fagyasztom.

16 hónapos

2012. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dekára nem tudnám megmondani. :)

Nekem azt mondta a védőnő, hogy bevezetni fokozatosan, de amikor már szépen eszik húst, akkor 1-2 jégkockányi az ő normál adagjuk.

A lányom teljesen így működik, ha véletlenül kicsit több husi kerül a főzelékébe, nem eszi meg. Ha kevesebb akkor megeszi, de látszik rajta, hogy valami nem stimmel. :)

2012. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!