Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez tényleg csak a piros...

Ez tényleg csak a piros torkától lehet?

Figyelt kérdés

Kedden köhögött a kislányom láza is volt vittem a dokinkhoz.Tüszős mandulagyulladást állapított meg nála.Curam antibiotikumot,Normaflort,Calciumsot kellett neki adnom.Köhögni már nem köhögött de csütörtök estére vörös lett a nunijától a fenekéig.Remegett annyira fájt neki.Csak sírt folyamatosan alig engedte bekenni.Másnap felhívtam a dokit elmondam neki hogy milyen éjjelünk volt.A Kislányom a kezemben aludt én 3órát aludtam mikor le tudtam tenni mert ha letettem ordított.Írt fel canestenes krémet(patikai kevert).Szépen múlik neki.A gyógyszert persze már nem kapja mivel attól lett.Nem köhögött már ezért nem írt mást.Ma mikor délben elalult 10perc múlva úgy köhögött majdnem hányt.Irány a másik városba kórházba mert hétvégén csak ott van ügyelet.Megvizsgálta a doki ahogy tudta mert úgy sírt hogy nem tudta meghallgatni.Annyira ellenkezett hogy hányt is.Annyit mondott hogy piros a torka semmi mást nem talált nála.Írt fel cseppet most nemtudom hirtelen mi a neve száraz köhögésre van.Meg Nurofent kell adnom este.Ennyi!Most elaluldt de megint kelt úgy köhög majdnem hányt de ivott és szépen visszaaludt.De veri a víz.Nem lázas.Két foga is jön egyszerre.Éjjel óránként fent van felsír.Ez az erős köhögés csak a piros torkától lenne?Nincs meleg a szobában hogy azért izzadna minden úgy van ahogy máskor.13hónapos.Tapasztaltatok már ilyet?Szerintetek mitől lehet?

Bocs ha hosszú lettem.

Előre is Nagyon Köszönöm a válaszokat!



2012. febr. 26. 22:32
 1/2 A kérdező kommentje:
A mostani neve:Sinecod csepp és 3x15 cseppet kell adnom.
2012. febr. 26. 23:23
 2/2 anonim ***** válasza:

A Sinecod száraz köhögésre van. Valószínű szakad fel neki, azért köhög úgy, hogy szinte hánynia kell.

Fogzáskor nagyon könnyen benyalnak mindent, azért gyulladt be a torka, és a feneke is inkább attól lett piros, mert ilyenkor nagyon savas a nyála és a gyógyszerrel együtt kimarta a fenekét.

Lányom 2 hete ment át ugyan ezen.

Éjjelre adtam neki egy germicid c kúpot, abban van fájdalomcsillapító, lázcsillapító és egy kis enyhe nyugtató hatása is van. Orvosunk javasolta, hogy ha már nagyon nem tud aludni, akkor inkább azt adjak neki. Nálunk bevált.

Annyira fájt a kis popója, hogy beleremegett, annyira sírt, hogy a szívem szakadt meg.

Nem lehet, hogy a köhögéstől verte ki a víz?

2012. febr. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!