Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is kel reggel 6-kor a...

Másnak is kel reggel 6-kor a babája?

Figyelt kérdés
Olyankor ha evett visszateszitek még aludni, vagy kezdődik a nap?
2012. febr. 27. 07:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A férjem 6-kor kel, és szerintem ezért kel fel a baba is. De olyankor odahozom magamhoz (valamikor meg is etetem) és alszunk tovább 7-8-ig. :)
2012. febr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi 7kor keltünk, de egy hete 6kor felpattan a szemhélya és nem akar visszaaludni. kiabálgat:) én meg alig bírok felkelni. az ágyunk az ablaknál van és azt nézi, szerintem látja hogy világos van és reggel. nyárra be kell szereznünk egy sötétebb sötétítőt, mert akkor lehet 5kor kel majd:) ő a mi.kiskakasunk:) 4 hónapos
2012. febr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 5-kor illetve negyed 6-kor van kelés, onnantól játék van és 7-kor reggeliztetem. aztán olyan 8-fél 9 körül elalszik és alszik akár 1,5-2 órát is, délben megint egy 1,5-2 órás alvás, aztán egészen fürdetésig, alvásig játék van, ez este fél 8-kor van.
2012. febr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!