Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész éjszaka tartó alhasi...

Egész éjszaka tartó alhasi mensi szerű görcs,37 hetesen, nem kibírhatatlan, de aludni nem tudtam tőle. Hívtam ma reggel a dokit de nem vette fel, most megint fáj. Szerintetek mi ez? Volt másnak is így?

Figyelt kérdés
Nem tudom menjek e az ügyeletre, vagy ez természetes? Rendszer nincs benne. Nagyon sokat járok pisilni. Első gyerkőc lesz, nincs tapasztalatom.
2012. jan. 22. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el az ügyeletre! Veszteni nem veszítesz vele, és megnyugszol, ha nincs semmi gond! De valami okozza az állandó fájdalmat! nekem derékfájással kezdődött a szülés! És sem tudtam aludni, reggelre pedig kezdtem már görcsölni is!

Most második babámat várom, kíváncsi leszek most hogy lesz!

Könnyű szülést, és jó egészséget kívánok!

2012. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is így volt, éjjel fájdogált, reggelre elmúlt, délbe megint elkezdett fájdogálni, este meglett a fiam.
2012. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van már legalább 3-4 napja, de zuhanyzás után enyhül. Nekem azt mondta az orvosom, hogy amíg nem rendszeres, addig "csak" jósló, én elhiszem neki. De ha téged megnyugtat, akkor nézesd meg magad! Ennyi idős terhesen már akár ki is bújhat a bébi!
2012. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!


Szerintem jóslóid vannak.Amint rendszeres lesz akkor elkezdtél vajúdni onnantól meg már tudod mi történik jön a csoda.

Nekem a jóslóim eltartottak 3-4 hétig is.41.-héten szültem a lányomat.

2012. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!