Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzáskor, hogy néz ki a...

Fogzáskor, hogy néz ki a fehér csík az ínyén?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés de nem tudom milyennek kel lennie, mennyire fehér, és hol kell lennie? Az íny alján vagy tetején? Minden babának megjelenik? Bocsi ha érthetetlen vagyok, de nem tudom mit kel nézni.
2012. febr. 27. 08:10
 1/3 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Én sem tudtam mit kell nézni.Aztán most hogy jön az örlő (mert nekünk na ná hogy nem a megadott sorrendben jön)tisztán kirajzolódik a fog formája.Mivel nem az első kettő jön nekünk azt nem tudom megmondani mi látszik de valószínű hogy a fog forma fog kirajzolódni.Amúgy húzd végig az ujjad a fogínyén és még érezni is fogod ha olyan stádiumban van már :)
2012. febr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már majdnem kibújik a első 2 fog alul, akkor olyasmi lesz az íny, mint a sült szalonna (úgy értem, hogy egészen átlátszó) az íny tetején szokott lenni általában egy kis fehér csík.

Nekünk csak az alsó kettőnél volt ilyen, amikor felül jöttek az egészen más volt, most meg jön az őrlő na az olyasmi, mint amit az első leírt.

2012. márc. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyáltalán nem volt fehér csík az alsó kettőnél, hanem egy rést, vagy repedést, (nem is tudom, hogy írjam le)láttam, ami egyáltalán nem volt fehér. Rá pár napra jött ki a fog. Most a felsőt várjuk, ez valami borzalom, már 1 hónapja, de fognak még nyoma sincs, se csík, se repedés, se fog forma, csak kissé be van dagadva a felső ínye, de ennyi.
2012. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!