Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiságy köré könnyű függöny?

Kiságy köré könnyű függöny?

Figyelt kérdés
Egy szobában lesz velünk a születendő babánk, baldachin helyett arra gondoltunk, hogy egy vékony függönyt tennénk a kiságy köré egy karnisra, ami kicsit elszeparálja a kiságyat, védi a zajoktól, de mégis jut levegő a babának. Napközben elhúzható, ha alszik és éjjel pedig behúzható az egyik vagy mindkét függönypár. Szerintetek jó megoldás?
2012. febr. 27. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz megoldás. Mi laktunk úgy egy albérletben, hogy csak egy főzőfülke volt és egy szoba. Az étkezősarkot oldottam meg hasonlóan.

De azért figyelj rá, hogy ne zárd be teljesen a kiságyat, lásson ahogy teszel-veszel mellette.

2012. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalni, szereti-e majd. Mi a nagyot külön szobában altattuk vaksötétben, a kicsit meg a zajos nappaliban, ki kellett vinni az ágyát!! Ő a nyüzsire aludt el. Majd meglátod, a babád mit fog szeretni. Nappali alváshoz lehet, nem kell elhúzni, éjjelre meg lefüggönyzöd. Ezt előre nem lehet tudni szerintem, de ötletnek jó.
2012. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem rossz, bár az első pár hónapban nem igazán "szeparáltam el", hogy szokja a zajokat. Barátnőmék még levegőt is lábujjhegyen vettek, nehogy felkeljen a baba. Most 3 éves a gyerek és a légy zümmögése is felriasztja.

Mi most akarunk szintén függönyt felszerelni, mert már lassan 1 éves és nem szeretném, ha tv-t nézne alvás helyett.:)

2012. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó ötlet. :)
2012. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!