Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki, mikor felül jön...

Hogy néz ki, mikor felül jön a baba foga?

Figyelt kérdés

Már nagyon fehérlik és szúr is ott fent a kisfiam foga,de olyan furcsán helyezkednek el a fehér részek,amik a fogak,mintha nem jó helyen nőnének!!

Először aftának néztem,mert olyan érdekes a színe is,nem teljesen fehér,de annyira szimmetrikus,hogy nem lehet afta,csak a foga.

Normális hogy ilyen fönt nő?

Vagy az majd le fog ereszkedni a helyére?


2012. febr. 27. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális hogy igy nő,az én kislányomnál is így volt lehuzódik majd a helyére ne aggódj,ha már érzed hogy hegyes és szúrja az jjad hamarosan kibujik a kis fogacska.
2012. febr. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy megnyugtattál!

Már tényleg kezdtem azt hinni,hogy nem jól nő neki a foga,hogy teljesen rossz helyen jönnek ki.

Akkor ezek szerint majd beilleszkednek a helyükre.

Jajj de jó.

Holnap amúgy pont megyek a védőnőhöz,meg a doktornő is megnézni....persze nem a foga miatt:-)

2012. febr. 29. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!