Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szorulásos babák, Laevolac...

Szorulásos babák, Laevolac szirup! Aki ad/ott milyen gyakran és mennyit? Mekkora babának? Jó ez így, amit alább részleteztem?

Figyelt kérdés
5 hetes a lányom nekünk a védőnéni azt mondta adhatok minden nap 5 ml-t, mert ez teljesen ártalmatlan, azóta nincs is gond a kakival minden nap termel a kisasszony mondjuk elég hígat, de legalább nem fáj a pocija. Nagyon jó evő, szerintem sokat is eszik 120-130/ alkalom és 6*eszik 24 óra alatt.Fele tápi fele tejcsi.
2009. jún. 7. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól adod.

Én is ennyit adtam a kislányomnak, és 4-5 nap után el is hagyhattuk a Laevolacot, ment magától minden.

Akkor volt 8 hetes, és szintén "vegyes" üzemmódban :-)

70% szopi, 30% tápi.

2009. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Jesszus, ekkora babának már lehet adni Levolacot? Én a majdnem három éves gyerekemnek adom, elég egyszer 5 ml-t, aztán csak 3-4 nap múlva. Ennyire szorulásos egy hónaposan??
2009. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet adni 5ml-10ml-ig.nálunk nem vállt be ,a kamilla tea és a glicerines kúp jobban bevált.De ha nektek jó add neki de ha látod hogy nem kell hagyd el nehogy túlságosan hozzá szokjon!
2009. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ne adj neki, próbáld meg az enyhe kamillateát tápszerbe keverve, először még cukor nélkül. ha nem segít, akkor laevolac. Attól,hogy nincs minden nap széklet, még nem szorulásos. Szorulás akkor van, ha szilárd kemény a széklet.A fiam volt, hogy 10 napig sem székelt, majd kipakolt egy hatalmas adag híg kakit. Hőmérőzést, kúpozást próbáltad?illetve a tornáztatás is nagyon jó!Akkor van baj, ha puffadt a hasa, nyűgös, nem jönnek a szelek, és kemény is a poci. egyéb esetben nem kell aggódni. A laevolacra is rá lehet szokni, és nem normális, hogy egy 5 hetes laevolac nélkül ne tudjon székelni. Esetleg próbáljatok más tápszert.
2009. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Uramanyám! 10 napig sosem szabad várni, ez felelőtlenség!!!
2009. jún. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!