Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezdjem Sinlac péppel...

Hogyan kezdjem Sinlac péppel a hozzátáplálást? Mit, hány napig? Mikor? Napirendet tudtok írni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mármint milyen napirendet? mennyi idős?


a sinlac egy HA pép, allergiás babáknak. nem igazán hozzátáplálás. enyém 4-6 hónapos kora között ezt kapta tápszernek mert nem volt elég tejem és tejallergia gyanús volt, nem is kóstoltattam. este adtam neki az utolsó cicizés után, ha nem tudott aludni napközben akkor adtam neki még egy adagot.

a hozzátáplálást, kóstoltatást almával, barackkal lezd inkább, ezt meg sűrítésre, kiegészítésre használd

2012. febr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a Sinlacot felírta a doktor nő, akkor én csak simán adtam neki este, és megette. Nem vezettem be, mert nem volt rá időnk, mert a gyereknek enni kellett valamit. Ezt megette, azóta ez a vacsorája. És nagyon jól alszik.
2012. febr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tejallergia gyanú miatt én is Sinlac-kal váltottam ki az uzsonnát,de nem vezettem be,rögtön kapott egy rendes adagot. A hozzátáplálást almalével kezdtem,majd reszelt almával. Minden új ízt délelőtt adtam,tízórai előtt pár kanállal,majd növeltem a mennyiséget,míg ki nem váltottuk. Minden új ízt 4-5 napig kóstoltattam,h biztosan kiderüljön,allergiás-e az adott ízre. Szépen folyamatosan jutsz el majd odáig,hogy mindent ehet a baba. Én táblázatot figyeltem,mit-hány hónaposan ehet a babám,és aszerint főzök neki még most is.

8 hós anyukája

2012. febr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekünk sem véletlen írta fel a doktornő. Tejem van bőven, még tejleadó is vagyok.

Köszönöm a hozzászólásokat, továbbra is várom...

Ma adtam neki én is alma levét higítva (20 ml) és simán bekanalazta. De a pépet javasolták kezdésnek és később abba rakni gyümit...

2012. márc. 1. 00:20
 5/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok...

Nyugodtan csinálhatod úgy is,h a Sinlac-ba teszed a gyümit. Ízletesebb neki,nem annyira feltűnő,és nem marja annyira az alma a pociját. Majd egyre inkább növeld az alma mennyiségét. Én aztán az almához krumplit tettem. A Sinlacot teljes mértékben uzsira kapta a lányom,tehát kiváltottam vele, a kóstoltatás pedig tízórai előtt zajlott. Megkóstolta az almát,majd jött a szopi. A Sinlac-kal tényleg jó sűríteni is, én meggyel adtam a legtöbbször,mert az ugye elég savanyú,és így kompenzálva volt. :)

2012. márc. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt időnk bevezetni a Sinlacot, adnom kellett neki, mert a gyerkőc nem evett meg semmit, ha igen azt is visszabukta, este adtam neki, és megette jóízűen, és nem volt tiszta táp a pelenka alatta éjjel. Azóta minden este ezt kap, valamikor banánt keverek vele neki, valamikor babapiskótát, vagy főzeléket, de van, hogy csak natúrba kapja.
2012. márc. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!