Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka aki nem...

Van olyan anyuka aki nem melegítette a vizet vagy teát a tápszerhez, hanem szobahőmérsékletüen adta?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 13:49
1 2 3
 1/24 Bence_ ***** válasza:
81%
Melegen is borzasztó a tápszer. Te szereted hidegen enni az ételt?
2012. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Tápszert 9 hónapos kora óta kap, azt fel szoktam neki melegíteni "anyatej-hőmérsékletűre", de napközben a teáját soha nem melegítettem, hanem szobahőmérsékletűen kapja.
2012. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
Te vagy a tea+tejporos anyuka?
2012. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Az elején forraltam, aztán babavizet kapott, azt nem forraltam, mikor elmúlt két éves, már nem használtam babavizet, és nem is forraltam, csak mikróban megmelegítettem langyosra.
2012. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nem én vagyok akire gondolsz, az én babám 11 hónapos, még mindig szopizik, de mivel már kevés a tej, ezért kap 2 hónapja tápszert is.
2012. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen melegíteni szoktam a vizet a tápszerhez,nem szeretem én sem a hideg ebédet. A teát sokszor kapja szobahőmérsékleten.
2012. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki a "tea és tápszeres" anyuka, én feltettem a kérdést, ha jól tudom, akkor válasz helyet kérdéssel feleltél ami helytelen. Én cumisüveg melegitővel oldom meg, de kiváncsi lettem volna, ki, hogy csinálja.
2012. febr. 28. 14:02
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem, én a kérdezőre gondolok, nemrég volt egy kérdés, és most is az fogott meg, hogy a teát a tápszerhez..... Csak az érdekelne, hogy ezt honnan veszi, mikor a tápszerhez víz kell... Az előbb olyan stílusban írt kérdést az illető, ami nem igazán jött be neki, és úgy gondolom, ezt a kérdést most azért írta ki. De mondom, engem csak az érdekelne, hogy miért teába teszi a tápszert...
2012. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha a babának langyos tejet(tápszert)adsz,hasmenése lesz.
2012. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
mindjárt jön a harmadik kérdés, ami majd csak jó lesz:)
2012. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!