Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka aki nem...

Van olyan anyuka aki nem melegítette a vizet vagy teát a tápszerhez, hanem szobahőmérsékletüen adta?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 13:49
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nagyon sok anyukát ismerek akik teával keverik a tápszert, én Szentkirályit használok a babának. Teát külön adok, ha elfogadja. Nem értem miért vonsz felelősségre, pláne ilyen stílusban. Nyugodj meg kérlek, legyen szép napod!
2012. febr. 28. 14:08
 12/24 Bence_ ***** válasza:

Első vagyok!

Tápszert melegen, általában forralt vissza hűtött vízből.

Általában vizet isznak szobahőmérsékleten.

Tea frissen meleg, ha kihűlt nem szoktam megmelegíteni.

Pici korukban ittak édesköménytea +tápszert.

2012. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%
Én nem felelősségre vonlak, távol álljon tőlem, szerintem normális hangnemben kérdeztem. NEM, nem adtam szobahőmérsékletűen a tápszert, mert szerintem igénytelen és hanyag dolognak tartom. Az anyatej is testmeleg, miért egyen hideg tápszert. És a főtt ételt is melegen adtam neki, ahogy mi, felnőttek is ettük. ÉN még nem hallottam olyat, hogy a tápszert teával készítik el, sőt, mindenhol azt hallani, hogy semmivel sem szabad összekeverni, mert problémát okozhat az emésztésekor. Max. pici vaníliát vagy kakaót lehet tenni bele, hogy finomabb legyen és jobban elfogadja a baba. Különben meg kamuzhatsz, a stílusodból rád lehet ismerni :)
2012. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Tápszert kb 2 hónaposan kapott, mert kevés volt a tejem. A vizet forraltam majd hűtöttem. Ha újra kéne neki kiegészíteni, ugyanígy csinálnám.


Teát azóta kap, amióta hozzátáplálom. Ha reggel nem issza meg, délben vagy este már nem melegítem meg neki.

2012. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
PFFFFF, azt se tudom miről beszélsz! Mi az, hogy rám lehet ismerni? És mi az, hogy kamuzok....mutassam meg webkamerával a szenkirályit és külön a teás cumisüveget???Csak hogy megnyugodj? Jaj, jaj....
2012. febr. 28. 14:19
 16/24 anonim ***** válasza:
65%
Háhhh, ez tényleg az a nőszemély, rá lehet ismerni a stílusából, úristen ne haragudj de teába tápszert...nagyon gáz. Pontozhatsz :-DDD nem érdekel! De az előző kérdést miért törölték???
2012. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Neked lenne szükséged a nyugalomra.....
2012. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
57%

Melegvízzel készítem a csapból. Igen, lehet nagyokat nézni, nem forralom a vizet mivel ivóvíz, a lányom meg másfél éves. (1 éves kora óta tápszeres, kisbabaként forraltam ha inni adtam).

A teát ha hideg van megmelegítem mikróban.

2012. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
TÁPSZERT TEÁVAL??? Ezt a variációt még sehol sem hallottam, pedig 3 gyerekem van. Mindig tanul valami újat az ember. :-))))))))
2012. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
73%
Mert kiírta ugyanazt.... :D Vagy egy kicsit uszító jellege volt....:D Pápá, pontok :DDDDDDDDD
2012. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!