Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy mostanában ilyen...

Baj, hogy mostanában ilyen sokáig alszik? Felébresszem?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos. Pár hete reggel 9-10 óráig alszik, pedig este már 19.30-kor letesszük és el is alszik. Éjszaka nem ébred fel. Gond ez? Fel kellene ébresszem korábban?
2012. febr. 28. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem élvezd ki:)

Nem baj, ha jó az alvókája, később ez majd úgyis leredukálódik:)

Ha jó étvágy van, szépen gyarapodik, nem megy az evés rovására nagyon, akkor én nem piszkálnám:)

14 hós, szintén jól alvó kiscsaj anyuja

2012. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bence_ ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval. Pihenj,foglalkozz a pároddal.

Oltást kapott mostanában? Mondjuk nekünk max akkor 1-2 napig alszik jobban.

2012. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, a lányom 9,5 hós és szintén képes 14 órát aludni éjjel, de a 13 mindennapos. Éjjel nem ébred 1 hetes kora óta. Napközben ráadásul még 2-szer alszik, összesen kb 2,5-3 órát. F8-kor már alszik, reggel pedig a nagytól (2,5 éves) visszajöttem az oviból,d e ő még mindig alszik. Egyébként jókedvű, sokat megy (már nagyjából jár), 11,5kg és jól eszik. Doki szerint nem számít, hogy sokat alszik, ha napközben, amikor ébren van, akkor éber. Néha, ha apa nem tud maradni, amíg az oviból visszajövök, akkor felköltöm, nagyon nem szokott neki örülni. Szerintem ne aggódj, használd ki!
2012. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mikor az én fiam csinálta ezt, kérdeztem anyut, h mit tegyek, felébresszem?

Mosolyogva válaszolt, sose felejtsd el kislányom, gyereket sosem ébresztgetünk:)))


Igaza volt, ha egyébként semmi baja, hadd aludjon, te meg élvezd ki:)

Nekünk már 3 és fél éves nagyfiú, hétvégente mindig hajnalban ébred, hétköznapokon fél nyolckor alig bírom kiszedni az ágyból:))))

2012. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

húúúúú, de irigyellek!

Ha amúgy semmi baja akkor szerintem sem ébreszd fel!

Nekem a fiam este fél 10-kor alszik el és reggel fél7-7 körül már kukorékol. Nem tudok vele mit kezdeni, előbb nem alszik el este, ha ki van fárasztva akkor se, ha előbb fürdik akkor se, reggel meg ugyanakkor ébred szintén.

Élvezd ki, lehet nem sokára kevesebbet fog aludni, akkor majd vissza sírod ezt az időszakot!

2012. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nappal nem alszik?
2012. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De, alszik nappal is. 1-1,5 órát ebéd után.
2012. febr. 29. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!