Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós mostanában nem kéri...

11 hós mostanában nem kéri este a tápszert, sír a cumi láttán, csak szopizni akar, de az meg nem sok, mitől lehet ez, talán nem éhes vagy valami más?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem éhes? Akkor eddig miért volt máshogy? Kicsit aggódom. Lehet, hogy a tápszer nem ízlik neki? De reggel megissza, pedig reggel több tejem is van, többet is szopizik előtte. Lehet, hogy sokat eszik uzsonnára? De nem is evett sokat ma, este mégse kérte a tápszert... próbáltam más fajta cumisüvegből adni, hátha az a baj, úgy se kellett neki. Tapasztaltatok ilyet? Ja, és reggelig alszik mostanában...
2012. febr. 21. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megunta, a 6 és fél hós fiam is ezt csinálja, már 2 hete, nem kell neki tápszer, igy mást kap enni. Próbáltam 4 féle tápszert, 4 féle üvegből, pohárból, kanálból, sehogysem.
2012. febr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem kaja, csak anya kell neki az elalváshoz.
2012. febr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap lehúzott alvásnál 160 ml-t... azt hiszem tegnap kevesebbet evett délután, talán ez lehet az oka. Végülis mindegy, úgy látszik tudja ő, hogy mikor mennyi kell neki.
2012. febr. 23. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!