Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a lila ill....

Mi a különbség a lila ill. zöld csomagolású Tesco sajátmárkás pelus között?

Figyelt kérdés
Nekem lila van itthon (egyszerűen imádom, simán lekörözi a Huggies, Pampers pelusokat és nem is vastag), de mostanában csak a zöldet látom. Tud esetleg valaki segíteni?
2012. febr. 28. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A zöldnek nem színes a nedvszívó része. Én egyszer vettem a lilából, de semmivel se tudott többet a zöldnél, csak drágább volt. Meg nem emlékszem a lilában van-e dupla belső combgumírozás. A zöldben tuti egy van. Asszem tettem el belőle egyet. Ha felkel a fiam megnézem.
2012. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak egy pelenkát találnék aminek nem folyik ki a kaki a combjánál!!! A Tescosat még nem próbáltam, de az lesz a következő.
2012. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen, pont annyi különbség van a két pelenka között, mint amit írtam.

2. válaszoló! Talán a dupla combgumírozás beválhat. A lilát próbáld ki. De a dm-esben is dupla van, csak szerintem az elég kemény pelenka. Én a rossmanost imádtam a legjobban, csak megváltoztatták, és az már nem jött be annyira. Viszont szerintem annak a legszélesebb a "fodor" a combjánál, és nekünk az vált be a legjobban a balesetekre. Lehet kapni 2db-ost is 100valahány ft-ért, egy próbát szerintem megér, hátha neked pont az jön be.

2012. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én eddig próbáltam a Huggiest, a narancssárga és zöld Pamperst, Rossmannos és Mülleres saját márkásat és a Tescost. Első három jó és vékony, de előfordulnak balesetek. Utóbbi kettő nekem túl vastag. A Tescos kibír éjszaka 12-14 órát plusz a reggeli óriás adag kakit (ami a teljesen új, még pisimentes Pampersből kifolyna). Szóval én éjszakára csak ezt használom! De persze babája válogatja, hogy kinek mi jön be.
2012. febr. 28. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A DM-es jó volt de annak nincs derékgumírozása így ott folyt a kaki. A narancssárga Pampersből mindenhol folyt minden, botrányosan rossz. Most Huggies van annak a combjánál folyik ki a kaki. Minden nap 3 garnitúra ruha megy el, jaj de unom már...
2012. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Második! Szerintem próbáld ki a rossmanos 2db-ost. Azzal veszteni nem tudsz. Hanyas méretet használsz? Mert lehet, h egyel nagyobbat kellene. A rossmanosnak szerintem alapból magasabb a hátulja a többinél, de ha még egy mérettel nagyobbat is veszel, lehet az lesz a megoldás.

Ismerős a helyzeted, legalább 10félét kipróbáltam, és igazából még most se tudnék olyat mondani, ami minden szempontból tökéletes lenne. Gumis hátút én össze-vissza csak 2-t találtam, de a libero szerintem hihetetlen rossz mióta ez a dzsungelminta van rajta, a huggies-nak meg combnál keskeny a széle (bár most ezt használom, és még nem volt balesetünk, de hígabb kakinál tuti kifolyna). A rossmanost nagyon szerettem. A nyáron vékonyítottak is rajta, és még a hátából se hiányoltam a gumit, mert elég magas. Viszont az ősszel valamit megint variáltak rajta, de előfordulhat, h csak hibás csomagot fogtam ki. Azóta nem mertem venni, de lehet megnézek egy kettes csomagot, ha legközelebb arra járok. Mert tényleg ez volt a favorit.

2012. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!