Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult másnál is ilyen...

Előfordult másnál is ilyen kis "furcsaság"?

Figyelt kérdés

Születésétől kezdve kisfiam (most 14 hónapos) felébred rá, és ritkán el is kezd sírni, ha ÉN tusolok. Nem a fürdőszoba melletti szobában alszik, be van hajtva a szobája ajtaja, fürdőszobaajtó is becsukva. Ha párom tusol, arra nem ébred fel. Mikor 1-2 napot anyukáméknál töltöttünk látogatóban, jót aludt, fürdőszobától távoli szobában, mindenki (rajtam kívül 3-an) letusolhatott minden gond nélkül, mikor én kezdtem hozzá, akkor felébredt. Hasonló tapasztalat másnál? (Nem feltétlen csak a tusolással kapcsolatban.)


Előre is köszi a válaszokat! :)



2012. febr. 28. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nemrég volt egy 2 hetes szeparációs szorongás.

Eléggé hozzám volt nőve a lányom.

A helyzet az, hogy én dohányzom.A reggeli kávémat kint szoktam meginni egy cigi mellett az udvaron, amíg ő a kiságyban megissza a tejecskéjét.Namármost 2 hétig azt játszottuk, hogy ő elkezdte inni a tejet, én kiosontam és ahogy becsuktam magam mögött az ajtót (akárhogy osontam), már ordított is.Ugyanez volt délutáni alvásnál.Ha jött valaki akkor minden oké, de amikor én akartam kiosonni, egyből fent volt.Az esti lefekvésnél várnom kellett egy órát, hogy jó mélyen aludjon, mert különben felébredt mindig, ha ki akartam menni.

Szerencsére már visszaállt a rend és ugyanúgy megy minden mint régen:)

14 hós kiscsaj anyuja (nem szoptatok, mielőtt valaki a torkomnak ugrana, bár ezért is lehetne :D )

2012. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Azért jó tudni,hogy nem csak az én gyerekem "fura".

1 hónapig nem tudtam rendesen lezuhanyozni tőle,nemhogy venni egy forró fürdőt.Azért rendes a kis drágám mert azt megvárja amíg a habot lemosom magamról,amint kezdenék törölközni Visít Sikít.Anyóséknál lakunk így 3-an jár a gyerek kézről kézre és mindenki utánnam kiabál.Csurom vizesen berontok a szobába meglát a gyerkőcöm és csend.Kihátrálok visítás...:D

Én már viccesen fogom fel.De egyébként megoldottuk úgy,hogy mostmár én mehetek legelőször zuhanyozni amíg a család többi tagja játszik vele.Akkor tudok akár fürdeni is.!:)

2012. febr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én beteszem a pihenőszékébe és beviszem a fürdőszobába , még forró fürdő is megvalósítható, élvezi hogy anya pancsol
2012. febr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!