Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól "várható...

Hány hónapos kortól "várható el", hogy a kisfiam megkapaszkodjon bennem (pl a nyakamnál), ha felemelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bevallom, már elég nehéz (7 hónapos, s több, mint 9 kiló), s nem mindig tudom mind a két kezemmel tartani, mert a másikkal éppen csinálnom kell vmit (be- v. lezárni vmit, kinyitni, becsukni, stb.), s a kis "basám" két keze oldalra kitéve- jobb esetben, - rosszabb esetben még ficánkol is, hogy majd kiesik a kezemből.

Mondom neki, hogy segíts a mamának azzal, hogy kapaszkodsz belé, s meg is mutatom, de hát "a basa póz" jobban "tetszik" neki :)))


2009. jún. 7. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Úgy 12-14 hós korukra kapaszkodnak és csimpaszkodnak jó erősen.

Jó szolgálatot tenne nektek a hordozókendő csípőn hordozva.

2009. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát,az lányom annyi idős mint a te fiad és már csimpaszkodik a pólóba.Persze annyira nem erős,hogy megtartsa magát,de az ajtót pl.simán ki tudom nyitni,hogy csak 1 kézzel tartom ölben.Mondjuk mi szoktunk olyat játszani,hogy az ölemben van és előrehajolok vele(persze tartóm őt),vigyorog és kapaszkodik,ahogy csak bír:-)
2009. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hordozókendőt használok, de csak kinti jövés- menéshez. Ne szereti, ha állok vele, menni kell. Apró tevékenységek közepette otthon, nem szereti, s nyűgös lesz. Már próbáltam, mert amúgy sétáláshoz, s egyéb ügyintézésekhez nagyon szereti... :((

2009. jún. 7. 20:43
 4/7 A kérdező kommentje:

Óóóó, ez jól hangzik! Kipróbáljuk mi is ezt a játékot! Hátha... :))

Köszi!

2009. jún. 7. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi is így játszunk, közben mondom neki gyorsan: kapaszkodj!kapaszkodj!kapaszkodj!

11 hós kb 11 kiló. Én sem bírom el, de rendesen még nem kapaszkodik.

2009. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 11 hós, kicsit már kapaszkodik a vállamban, de persze előfordul még olyan is, hogy fickándozik, mert valamit meg akar fogni (olyasmit amit nem kéne :-)).
2009. jún. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi nektek a válaszokat!

Mindez megerősítette bennem, hogy sokkal tudatosabban játszam vele ezt az " előre hajolósdi játékot"! :))

2009. jún. 8. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!