Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak tápszeres, hat hetes...

Csak tápszeres, hat hetes babának mennyi tápszert adtok és milyen időközönként?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Amennyit igényel.

Ha jól emlékszem, ilyenkor 120ml-t evett a kisfiam, olyan 2-3 óránként.

Mivel tápszerről van szó, nehezebben emészti, mint az anyatejet, tehát nem akartam hasfájást okozni azzal,. hogy 20 percenként nyomom a szájába a cumisüveget.


De ha 2 óra múlva volt éhes, akkor nem húztam tovább.

Aztán napról napra próbáltam beállni a 3 órára, de ha nem jött össze, nem problémáztam, így is beállt szépen a 3 órára. De nem 6hetes korában :)


Miért kérdezed?

2012. febr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 130ml-t eszik 4 óránként.éjszaka pedig egyszer kel fel.(pénteken voltunk 6 hetesek)A tiéd mennyit eszik?
2012. febr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De jó kisbabád van neked, előző. Az enyém az folyton ordít, az idegeim már felcincálódtak.

Próbálnám időben beállítani de nem lehet van hogy két- három- négyóránként eszik. Éjszaka általában minden 3. órában felkel. Kb 120 ml szoktam neki adni, de ha nyolcszor kér enni akkor én rengetegnek találom, vagy attól félek, hogy fájni fog a hasa. Ti mit adtok hasfájásra? Nektek miért kell tápszert adni?

2012. febr. 29. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi adunk neki teát is.babamosoly vagy édesköményből készültet.kb 1 másfél kis üvegnyit iszik meg naponta.tápszernek a milut kaptuk a komfortot-mert az kimondott hasfájos babának van,de attól fáj a pocija.Mi a DM be veszük neki a tápszert babylove pre 1-est.1399Ft és teljesen szépen beállt tőle a 4 óránkénti evésre,nem fáj a hasa csak nagyon ritkán illetve a széklete is rendben van tőle és szépen fejlődik.te milyen tápszert adsz neki?
2012. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi azért lettünk tápszeresek mert nem volt tejcsim.Sajna az első babával is így volt.de ő is szépen fejlődött,nőtt tőle és lekopogom ritkán beteg(most 9 éves)
2012. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én milupa ha 1-et adok neki. Szoktam neki adni gripe watert az jó a pocijára. Vizet még nem mertem neki adni csak egy két kiskanállal. De szépen megitta.
2012. márc. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!