Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 évesem hazahozott betegséget...

3 évesem hazahozott betegséget, én elkaptam, van rá esély hogy a kis 1,5 hónapos fiam ne kapja el?

Figyelt kérdés

Mi a kicsivel elkerülhetetlenül össze vagyunk zárva, szoptatok is.

Torokfájás, hátfájás, taknyolás a tüneteim,és borzssztó gyengeség. Nem szeretném ha elkapná.


2012. febr. 29. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
en pont igy voltam amikor hat hetes volt, csak en nem tudom kitol kaptam el. hasznalj maszkot, patikaban lehet venni, meg minel kevesebbet vele lenni, sokat hagytam hogy jatszon maga, csak akkor vettem fel amikor mar semmi nem volt jo, sok szelloztetes, nalunk sikerult nem kapta el
2012. febr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz gond, az anyatejben van ellenanyag amit a te szervezeted termel. Nálunk 2 hete volt ez, a két nagy fiam, apa is és én is elkaptuk, a pici megúszta (2 hós)
2012. febr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez dominó elv alapján működik, és sajnos hiába a szoptatás, most nagyon makacs vírusok és baktériumok vannak a levegőben, szóval elképzelhető, bármit teszel is...
2012. febr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hónapos koràig védi az anyatejben lévő ellenynyag. Az én picim körül 3 tizen éves van akik felváltva hozzák a nyavajàkat. Most fél éves és eddig semmit nem kapott el senkitől.
2012. febr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos elkapta a 3 évesemtől a 4 hónapos anyatejes pici :(.De nem törvényszerű.
2012. febr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!