Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan 1 év körüli babáknál...

Olyan 1 év körüli babáknál aki nem eszik reggel/este tápszert/tejitalt mit adtok és hánykor első étkezésre a babának?

Figyelt kérdés

Kislányom gyakorlatilag ami cumis üvegben van nem kell Neki. Sem tápi sem tejital sem tej sem semmi. Próbáltam itatópoharat stb. de reggel nem iszik. Este vacsira kap tejpépet kanállal de reggel mit adjak Neki? Jelenleg úgy néz ki, hogy fél 8 körül kap tápit néha megiszik 1dl-t és vissza alszik, utána kap tízóraira joghurtot, túrót stb (hogy meglegyen a tej alapú étel).

Köszönöm a válaszokat!



2012. febr. 29. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Sinlacot.
2012. febr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kenyeret, felvágottat, virslit, tojást szoktam adni. Utána meg néha tejberizst, ha keveset evett. Boltit, abból is a vaníliás a kedvence (Szívecske).

Reggel 7-8 között van reggeli. Mondjuk ő megiszik utána 1-1,5 deci tejet is még.

2012. febr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Reggeli kicsit eltolva zsemle-kenyér-kifli-palacsinta-tejbegríz/rízs-görhöny-virsli, előtte egy fél pohár kakaóval kezdi a napot.

És nagyon ügyesen elmajszolja két foggal. Tízóraira egy joghurt-túrókrém, ebéd mikor mi, uzsi gyümölcs vacsi az ebéd maradéka ha marad vagy megint amit főzök. Alvás előtt szopizik.

2012. febr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyéim műzlit tejjel/joghurttal vagy falatkákat kapnak.Ha utóbbit kapnak,akkor adok nekik Nestlé junior vaniliás tejitalt mellé.

Ma pl. vajas kiflit ettek és emellé itták a tejitalt.De nálunk is megy a tojásrántotta, sonkás kenyér macisajtos kenyér lekváros kalács stb...minden ilyesmi.

2012. febr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de úgy látom, hogy itt mindenki babája iszik valamilyen tejitalt/tejet reggelire. Sinlacot nem szereti...

Persze tízóraira megeszik mindent a kislányom csak reggel fél8-8 körül ivott kb. egy hónappal ezelőttig 2dl tápszert és ezt szerettem volna megtudni, hogy ezt lehet-e mással pótolni.

2012. márc. 1. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!