Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól nem használtál már...

Mikortól nem használtál már külön mosószert gyermekednek?

Figyelt kérdés
Mi eddig Dreft babyt használtunk, csak most elgondolkodtam,hogy nem moshatnék-e nekik a mi Tomi folyékony mosószerünkkel? Amúgy 1 évesek múltak.
2012. febr. 29. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Simán. A lányomnak soha nem mostam külön a ruháját, nem is értettem, miért ajánlják. Viszont a fiam kipöttyösödött a mosószertől, úgyhogy 1 éves korig Persil babyvel mostunk, de mindent. 1 éves kora óta veszem az olcsóbb de folyékony mosószert. Ezt jobban kiöblíti a gép, meg a mosógépnek is jobb, állítólag. Ecettel öblítek, az öblítő nem túl jó a bőrnek.
2012. febr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kb fél éves kora óta mosom azzal, amivel a miénket.
2012. febr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elejétől fogva Tomival mosok rájuk is, az összes védőnőnk és a gyerekorvosunk is ezt javasolták :)
2012. febr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Soha nem használtam külön mosószert, csupán a mai napig külön mosom a ruháit, illetve mióta megszületett sensitiv öblítőt veszek,de azzal mosom a miénket is. Szerintem felesleges, nyugodtan moshatod tomival is.
2012. febr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is az elejétől kezdve Tomit használtam. Csak akkor még baba öblítővel, de fél éves kora után már az sem kellett.
2012. febr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Soha nem asználtam külön mosószert, csak eleinte öblítőt nem tettem, aztán tettem már de Sensitive-t, aztán pedig a miénket kb fél éves kortól.


Igaz, nekem szerencsém volt, mindkét gyermekemnek elég jó a bőre. Nyilván érzékeny bőrű babánál másképp cselekedtem volna.

2012. febr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Húú,köszi a válaszokat! Akkor a hétvégi nagy DM-es bevásárlásnál már ezt sem kell megvenni:)) Még egy kis spórolás...
2012. febr. 29. 12:19
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindig ugyan olyan mosószert használok,mint a mi ruháinkhoz.

Ariel,Persil.

Tomit nem használok...nincs tapasztalatom róla.

2012. febr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sem mostam soha külön a ruháit,én is a Tomi Color folyékony mosószert használom,ill.Perwoll colort + Lenor vagy Silan öblítőt.Nem volt semmi probléma eddig,most lesz 7 hónapos a lányom.
2012. febr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mindig egybe mostam a gyerekruhákat a mi ruháinkkal, ugyanazzal a mosószerrel. Mindig gél állagút vettem, port nem szeretem, hátha nem mosódik ki. Ami akciós volt, Tomi, Ariel, Persil. Inkább az öblítőre kell figyelni, az szokott allergizálni.
2012. febr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!