Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan babacucc vagy akár...

Van olyan babacucc vagy akár játék, amit nagyon szerettél volna, de vmiért mégsem vettél meg a gyermekednek (nem biztos h pont az anyagiak miatt, hanem pl. mert később jöttél rá h mégiscsak jó lett volna), és nagyon bántad?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A pihenőszék és a babahinta.
2012. jan. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Forditottat is irhatok? Nekem a rezgos pihenoszek volt a mumus, mondvan minek az en is tudom ringatni. Csakhogy jott a fogzas szoval az egesz napos nyuglodesre, beszereztunk egyet nem olcson. Hat adragam utalja egy percet se bir benne. Mst viszem vissza remelem legalabb becserelik. Csak azert vagyok merges mert persze kiprobalni nem tudtuk nem volt belole kiallitva akkor tuti nem vettuk volna meg. Aminek orulnek az egy csili vili nnaagy babakadas pelenkazos kadallvany de hat a nagytesorol megmaradt kiskad is megteszi .

A nagyfiamnal aki 5 eves lenne jo par ruci meg draga jatek aminek en is orulnek szupi lego keszletek, olyan kinti elektromos kisquad de hat orult dragak ezert nincs ilyenunk.

2012. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Haba jatekok. Most fuzom apat egyre...hatha...

En a hordozokon mentem vegig a penzt sajnalom amit kiadtam a BabyBjorn-ert es a fiam akkora volt, hogy lerohadt a hatam! Amig kicsi volt ossze-vissza tekeros kendoben hordtam de kellett egy primitiv valtozat amit apa es Nagyi is tud hasznalni...az lett a vege, hogy vettem egy Ergo Baby hordozot. Az volt a legjobb!!!!! 15 honapos kb 12kg fel tudom venni a hatamra mert elol, hatul es meg oldalt is lehet hszanalni ez a csodat!

Az egyetlen dolog ami bant hogy nem volt az egy babatukor. Sehol nem kaptam - valoszinu nem jo helyen kereshettem...

2012. febr. 1. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ágyra szerelhető zenélő, bölcső. Meg a babakocsiból nem ilyet vettem volna, sajnos ez nem átfordítható karos.
2012. febr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerettem volna elektromos babahintát, hogy ne nekem kelljen a hordozóba lóbálni, mert csak így alszik el napközben.

Adamo hintát, mert sokan dícsérik.

A kádba fürdetőszéket, hogy ne szakadjon le a derekam.

Egy jó minőségű és hatékonyabb hidegpárásítót, hogy rendes páratartalom legyen a szobájában.

Egyenlőre ez jut eszembe. De én az anyagiak miatt írom ezt.

2012. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a jumperroval vagyok így most 7 kilo a gyerek 12 ig lehet használni ...szerintem nem lesz

majd ugrál rugós hintán :)

sok minden volt amit nem engedhettünk meg de vaterrán sikerült megvennünk

2012. febr. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!