Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az az étel, amit soha/lehet...

Mi az az étel, amit soha/lehetőség szerint nem adnál a gyermekednek, mert az szerinted ártalmas?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok, ki mit gondol a témáról! És kérem, hogy ne vitatkozzunk vagy bántsuk egymást, csak véleményt szeretnék cserélni veletek! Köszönöm a válaszokat előre is!
2011. nov. 19. 13:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
milyen korura gondolsz? Én mekibe mekis kaját nem adnék soha az tuti és avele hasonszoru gyorskajáldát a babával kekrülöm és nem adnék belöle neki ha én rávetemednek, illetve csipszet se adok/nék neki é
2011. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
50%
mócsingos húsokat.
2011. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
32%
szalonnát sem.
2011. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
50%

nagyon nem mindegy hogy mennyi idős. mivel gyereket kérdezel én nem írnám a szalonnát, meki kaját se a füstölt dolgokat, hiszen 4-5 éves gyerkőc akár már ehet ilyet is.

nyers hús az amit gyereknek nem adnék, pl. a tatárt

2011. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
30%

nyalókát, cukrot, gumi cukrot, szénsavas üdítőket nem adok és nem is szeretnék adni,ameddig csak lehet. eddig (3,5 év) sikerült.

Szóval én édességben szelektálok. felvágottat, virslit sem evett még, de azt az oviban már biztosan fog majd kapni.

Gyorskajáldák (sültkrumplit, mondjuk adnék neki onnan is)

2011. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt adnék nekik amit én is megeszek,ehhez vannak ugye szokva.Például én nem adnék nekik sárgaborsót,mert a szagát sem bírom,vagy pacalt.Viszont ha valahol találkoznak vele lehet hogy majd megkóstolják:)Nem adnék olyan ételt nekik aminek a minősége olyan(nem friss,gusztustalan)Ellene vagyok a csipszeknek,fél évente 1x veszek nekik,hogy ismerjék azt is,illetve a nyalóka és társai.Ezek azok az én szememben amire nincs szükség,inkább akkor jó minőségű csoki,mértékkel.
2011. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
A szalonnán meglepődtem. Én inkább adok egy házi szalonnát, mint a bolti felvágottakat gyereknek. Még én is jobb szájízzel megeszem. Én nem tudok ilyen ételt, amit kérdeztél. Inkább tudok olyat, amiről nem vagyok mindig meggyőződve, hogy egészséges anyagokat tartalmaz pl. a környezetszennyezés, vegyszerezés miatt. pl. zöldségek, gyümölcsök, vagy akár a tengeri halak (egy része). A gyosrtéttermi kaják szerintem sem valók gyereknek (sem).
2011. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Gyorskajákat (Mc-i, Burge King, stb.) nem adnék, szénsavas üdítőket, chipset. Ezek jutottak hirtelen eszembe.

Viszont a szalonna tényleg furi. Én 31 vagyok, szóval talán nem vagyok olyan öreg :), de nagyon furcsállom a "mai fiatalokat" ahogyan óckodnak a zsíros ételektől, azaz a rántásokat is kihagyják és keményítővel sűrítenek. Pedig mértékkel és változatos étrend mellett igenis szükségünk van a zsírokra is. Gondoljunk csak a zsírban oldódó vitaminokra! És akkor ott a mozgás is... :)

Itt a tél, hogy én mennyire imádom a zsíros kenyeret lila hagymával!!! :))) Ti is megkívántátok? :) Vagy a szalonnás katonácskákat. :) Amúgy normál testalkatú vagyok... :)

Bocsi a kilengésemért!!!!! :)

2011. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
27%
Mi a baj a mekis kajával??
2011. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
73%
Ezt akartam én is kérdezni, mint az utolsó. Mi a baj a mekivel??? Most komolyan annyira mindenki ellene van, ti még sosem ettetek ott? A sült krumplit otthon is adoaadjátok a gyereknek nem? Aa hús igazi marha, zsemle otthon is megy, saláta bele otthon is megy, szószok meg miért ne? A majonézt is megeszi otthon is nem?! Detto ugyan az. Az én fiam a szalonnát imádja (1,5éves). :-) Nincs olyan amit nem adnék, mert szerintem kóstoljon meg mindent, csak mértékkel!! Ok, a szénsavas üdítőt, energiaitalt ilyeneket én is ellenzem.
2011. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!