Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben van babátok/kisgyerekete...

Miben van babátok/kisgyereketek a bölcsiben? Jövő héten kezdünk és nem tudom milyen ruhákat vigyek be neki.14 hós.

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Időjárásnak megfelelőt, és olyat, amit nem sajnálsz. És legyen bőven váltás is.
2012. febr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp olyat vigyél, amit könnyen le tudnak venni, illetve amiben kényelmesen mozog. Általában melegítő nadrág. Úgy öltöztesd, hogy inkább a külső ruha legyen vastag és ne az amiben bent van, mert ott meleg van.
2012. febr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm ezt én is tudom... :)

Arra gondoltam, hogy miben vannak? Valaki divatoztatja ott is a babát, vagy csak kényelmesen szabadidőben vannak, vagy farmerban... tudom hülye kérdés, de még sosem voltam bölcsiben, hogy lássam, miben vannak a gyerekek.

2012. febr. 29. 12:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van bent mindenből 3 váltásnak. Van 3 body, 3 pulcsi, 3 nadrág, egy harisnya, egy zokni, és egy benti rövidnadrág is (mert általában harisnya+rövidnadrág, vagy szoknyában van bent a szobában). És ezt visszapótolom, ha valami hazakerül. Volt olyan is, hogymajdnem az összes ruhát hazahoztam, mert az egyiket leette, meg átázott a pelus, egy nagy szatyor ruhát hoztam el. Az én lányom 2 évesen került bölcsibe, tehát már talán ügyesebben evett egyedül, mint a te 14 hónapos gyereked, de még így is sokszor cserélték rajta a ruhát eleinte. Mert leette. Már 5.hónapja jár, és kb 2 hónapja sokszor hetekig nem cserélnek rajta ruhát, és tisztán hozom haza de a váltás ruha ugyanúgy ott van neki, így nyugodtan vagyok, hogy van mit ráadni, ha szükséges. Főleg ha jön a jó idő, és lekerül a kabát meg az overál, ismét több ruhát koszol majd el.
2012. febr. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom általában harisnya+r.nadrág/szoknyácska összeállításban van. De volt már bent hosszú nadrágban is. Főleg azért preferáltam most télen a harisnya+valami összeállítást, mert így nem kellett annyit öltözködnie a délelőtti kimenetelkor. Csak levették a szoknyát róla, fel a hosszú nadrág+overál és kész. Ezt is bőven elég volt végigállni neki.
2012. febr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-5 vagyok: hosszú nadrág oké, de a farmer kényelmetlen egész nap. Elmehet abban reggel, de vigyél neki helyette valami váltó nadrágot, melegítőt, amit ráadsz a leöltözéskor.
2012. febr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ez ennyire fontos Neked, akkor menj be a bölcsitekbe és nézd meg, jobb ötletem nincs. :o)

Vegyes, hogy ki milyen ruhában van.

Az én lányom már elmúlt 2 éves, tehát body nincs, mert szobatiszta.

Alsó trikó, bugyi, harisnya, hosszú ujjú póló és vagy ruhácska, vagy szoknya. Előttem már írták, hogy ez miért praktikus. Így a harisnya maradhat az overál alá, ha kimennek, kevesebb az öltözködés.

Amúgy a kisasszony maga választja ki minden előző este, hogy másnap mit akar felvenni. Néha olyan, mint egy madárijesztő, máskor meg csini...

2012. febr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Itthon is mindig body + melegítő kombóban van, így arra gondoltam, hogy ezeket viszem bentre is neki. Csak kicsit elbizonytalanodtam, mert manapság sokan divatoztatják a picit és elképzeltem, hogy bölcsiben is ez van. Ésszerűtlenül nem öltöztetném, de nem szeretném azt sem, ha topis lenne. Ha jobb idő lesz váltok pólóra body helyett, de egyenlőre ezt szeretném, mert védi a derekát. Hétvégén megyek ruhákat venni, mert itthon nincs sok ruhája és bentre majd több kell.
2012. febr. 29. 12:52
 9/9 anonim ***** válasza:

A bölcsikben általában elég meleg van, 23-24 fok. Nálunk nem divatoznak, inkább praktikusan öltöztetik a gyerekeket.

Aki még nem szobatiszta: hosszú ujjú body+hosszúnadrág (pamut leggings vagy melegtőnaci szerű, de ne legyen vastag). Plusz póló nem kell rá, mert meleg van.

Aki már szobatiszta: pamutpóló + nadrág, lányok: blúz vagy póló+ harisnya, szoknya (a lányok többsége szoknyában volt, ez engem meglepett). Izzadósabb, nagyobb fiúk rövid ujjú pólóban vannak most is.

Nálunk is mindenből kell min. 1, de inkább 2 váltás.

Overált nem kell vinni bentre (ha az udvaron vannak napközben), mert azt adnak nekik a bölcsiben.

2012. febr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!